Jak poderwać dziewczynę

Zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę i wywrzeć na niej jak najlepsze wrażenie? W dobie wirtualnych randek czy przypadkowych spotkań choćby w kolejce w sklepie, na imprezie czy w centrum handlowym – ciężko pokazać swój maksymalny potencjał. Tłum ludzi, zbyt głośna muzyka i inne czynniki, które uniemożliwiają lub utrudniają rozmowę, a słaba jakość atmosfery pierwszego spotkania i interakcji dodatkowo stresuje mężczyznę. Istnieje jednak wiele sprawdzonych sposobów na podryw, dzięki którym poznasz kobietę i oczarujesz charyzmą i pozytywnym nastawieniem pomimo niesprzyjających warunków. Dzięki nim dziewczyna zdecyduje się na dłuższą znajomość, a kto wie, być może stanie się partnerką na całe życie?

Sprawdź jak poderwać dziewczynę i ciesz się powodzeniem wśród kobiet i szczęściem w związku. Podejście do tematu podrywu nie tyczy się jedynie początków znajomości. Warto dbać o podtrzymanie ognistej atmosfery pomiędzy Wami – to recepta na dobry i udany związek, w którym emocje nigdy nie opadają. Wdrożenie pewnego planu działania i swego rodzaju „sposobów” czy technik na podryw będzie skutkowało życiem miłosnym na najwyższym poziomie. Przedstawiamy kilka rad, które pomogą stać się pewnym siebie podczas flirtu oraz podsycą zainteresowanie potencjalnej dziewczyny. Te techniki podrywu będą działały długodystansowo, dzięki czemu zainteresowanie kobiety nie zmaleje i będą chciały kontynuować znajomość z mężczyzną.

Wielu specjalistów z dziedziny relacji i partnerstwa twierdzi, że kobiecie wystarczy niemalże 30 sekund, aby zadecydować czy będzie chciała związać się z danym mężczyzną. Tak niewiele czasu potrzeba, aby kobieta straciła głowę dla mężczyzny lub ochotę na dalszą znajomość. Wydaje się, że to zbyt krótki czas, aby pokazać siebie z najlepszej strony? Zastanawiasz się co powiedzieć do dziewczyny, żeby pokazać jej swoje zainteresowanie i oczarować ją urokiem osobistym? Czy to w ogóle możliwe, żeby niespełna 30 sekund wykorzystać jak najlepiej i odnieść powodzenie? Oczywiście, że tak – na pomoc przybywają rady i techniki, dzięki którym pytanie „Jak zagadać do dziewczyny?” znajdzie trafną odpowiedź. Przedstawiamy kilka z nich.

Pierwsze spotkanie w klubie, na imprezie – jaki procent szans na powodzenie?

Pierwsze spotkanie w klubie, na imprezie - jaki procent szans na powodzenie?

Klub z głośną muzyką i tłumem ludzi, którzy swoim tańcem ograniczają pole widoczności, a sam hałas niemalże wyklucza rozmowę to z pewnością jedno z bardziej ekstremalnych miejsc, w którym możemy poznać i poderwać kobietę. Na szczęście słowo ekstremalny nie jest synonimem słowa „niemożliwy”! Ekstremalne warunki podczas podrywu tylko podsycą atmosferę i z pewnością zwiększą triumf po udanej rozmowie. Powodzenie będzie dla Was obojga jeszcze bardziej ekscytujące i interesujące. Impreza w klubie czy nawet zwykła domówka, sama w sobie dostarcza wrażeń i poniekąd wiąże się z poznawaniem nowych osób. Jak wybić się na tle pozostałych kandydatów i maksymalnie wykorzystać szansę na flirt?

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną, żeby chciała imprezę spędzić w naszym towarzystwie? Pierwsza rada to pewność siebie, wyprostowana postawa i bycie w centrum. Brakuje Ci pewności siebie? Nie każdy potrafi bez skrupułów i zawahania podjąć rozmowę, ale już sama myśl o zyskaniu wymarzonej partnerki jest bardzo motywująca. Dokładnie z taką myślą należy podejść do tematu rozmowy, a gdy już się jej podejmiemy – zacząć błyskotliwy i interesujący temat. Nic bardziej nie zadowala i nie przekonuje kobiet, jak pewny siebie mężczyzna, który wyraźnie okazuje zainteresowanie i potrafi najbardziej codzienny temat obrócić w pole do rozmowy. Uwaga – pewność siebie często jest mylona z zachowaniem aroganckiej i nachalnej postawy – to zupełne przeciwieństwo, które z góry spisuje rozmowę na niepowodzenie. Znalezienie balansu i złotego środka to klucz do sukcesu. Nie musisz być macho rodem z filmów o hollywoodzkich jachtach czy sportowych samochodach, bo fabuła i akcja to codzienne życie i proste tematy, które dotyczą Was obu. Sposoby na podryw to półśrodki, które pomogą odnieść sukces, a dobra technika to połowa sukcesu.

Każdy temat do rozmów jest dobry – czy aby na pewno?

W jaki sposób poderwać kobietę, aby chętnie włączyła się w rozmowę i co powiedzieć do dziewczyny, żeby odnieść sukces? Przykładów tematów do rozmowy jest nieskończona lista, ale niektóre z nich zupełnie nie nadają się na rozmowę przy pierwszym spotkaniu. Przyjęcie desperackiej postawy i nieciekawe tematy, które nie gwarantują kontynuacji rozmowy skreśl z listy. Zarówno najbezpieczniejszym, jak i najbardziej gwarantującym powodzenie tematem może być zaczęcie tematu o zainteresowaniach czy pracy. Kiedy już zdecydujesz się na podjęcie rozmowy warto zadać pytania, które pozwolą nawiązać interakcję.

„Przyglądałem się Tobie przez ostatnie dwie minuty i intuicja podpowiada mi, że interesujesz się modą i lubisz estetykę. Jesteś projektantką ubrań albo architektem?”
„Mój przyjaciel szuka prezentu dla swojej dziewczyny, poprosił mnie o pomoc – wydaje mi się, że interesujesz się modą i mogłabyś pomóc w znalezieniu doskonałego prezentu.”
Powyższe zdania to efekt podbudowania samooceny i pokazanie swojego zainteresowania. Przede wszystkim zawiera w sobie element podziwu i zaciekawienia – kobieta będzie zainteresowana tym, dlaczego akurat tak pomyślałeś i miło się zaskoczy słysząc nienachalne i ciekawe wnioski o swoim wizerunku. Do kolejnych etapów rozmowy będziecie mogli przejść na krótko po nawiązaniu interakcji. Gama tematów kolejnych waha się pomiędzy rzeczywistą pracą wybranki, studiami, aż po zainteresowania.

Love story przez internet – jak wybić się na tle pozostałych kandydatów?

 Love story przez internet - jak wybić się na tle pozostałych kandydatów? Przez ostatnie lata darmowe internetowe portale randkowe zyskały na popularności, dzięki wysokiemu procentowi par, które dzięki nim się poznały. Niestety internet jest zdecydowanie większym skupiskiem osób, które zanim poznają drugą połówkę, muszą nieźle pogłówkować. Ci, którzy mają nieco więcej szczęścia – znajdują ją od razu, ale złota passa niestety nie trwa permanentnie u każdego. Często szczęściu trzeba pomóc. O czym pisać z dziewczyną, żeby podtrzymać rozmowę i pobudzić zainteresowanie? Pierwszy ruch zwykle spada na mężczyzn i często jest wyczekany przez drugą stronię. Nie oznacza to, że pisanie frazesów i zadawanie krępujących pytań nie spotka się ze zniesmaczeniem. Zastanawiasz się co napisać do kobiety, aby automatycznie odrzuciła innych kandydatów i chcesz zaskoczyć ją właśnie swoją wiadomością? W tym przypadku warto skupić się na codziennych sprawach, okraszonych odrobiną poczucia humoru – dokładnie jak w przypadku wyżej wymienionych tematów do rozmowy w rzeczywistości.

Gdzie poznać kobietę?

Poznawanie kobiet przez internet zawsze jest nieco trudniejsze. Chociaż „wirtualne spotkanie” wydaje się być na wyciągnięcie ręki, tak znalezienie odpowiedniego miejsca na poszukiwania bywa problematyczne. Portale randkowe bez rejestracji to jeszcze bardziej niezobowiązująca forma poznawania kobiet. Wybierając takie miejsce warto przeanalizować czy forma funkcjonowania nam odpowiada – portale randkowe za darmo to świetny wybór w dobie kosztownych stron, nieprzynoszących rezultatów. W zależności od pożądanych cech partnerki, jej zainteresowań czy poglądów portal dla singli My Dwoje czy Chrześcijańska Randka będą dobrym początkiem drogi poszukiwań.

Jak zorganizować randkę?

Kiedy już uda nam się zaprosić kobietę na randkę, warto zadbać o otoczkę spotkania. Ile kobiet, tyle preferencji dotyczących spotkań – kolacja ze świecami, piknik w parku albo spacer po plaży w towarzystwie czworonogów – każda z opcji jest ciekawa, ale czy wymarzona? Pomysł na randkę w domu czy na zewnątrz powinien opierać się na podstawowym scenariuszu, który pozostawi Wam jednak neutralny grunt. Jak wywołać pozytywne wrażenie na pierwszej randce? Pierwsza randka nie jest wiążąca, dlatego warto zostawić pewien dystans i poczucie neutralności. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dodać do każdego spotkania adrenalinę! Wycieczka rowerowa, wypad do wesołego miasteczka albo rywalizacja w formie gry w kręgle? Dlaczego nie!
Oceń artykuł post
Prawa autorskie © 2019 logopol.pl portal randkowy