Nie da się ukryć, że portale randkowe są niezwykle popularne wśród Polaków, którzy poszukują miłości. Z chęcią korzystają z ich dobrodziejstw, z nadzieją, że znajdą drugą połówkę. Sporo osób marzy także o tym, aby znaleźć darmowy portal randkowy bez rejestracji, jednak nie wiedzą, gdzie go szukać. Są też tacy, których interesuje portal randkowy dla niepełnosprawnych. Znalezienie ich nie jest łatwe, ale możliwe.

Co ważne, szczególne dużą popularnością cieszą się darmowe portale randkowe. Warto więc zadać sobie pytanie: dlaczego Polacy tak chętnie wybierają strony internetowe bez opłat?

Dlaczego Polacy tak lubią darmowe portale randkowe?

Portal randkowy za darmo to z całą pewnością doskonały sposób na znalezienie drugiej połówki. Pomimo że ich opinie nie zawsze są pozytywne, to jednak wystarczy zachować odpowiednią ostrożność, aby znaleźć miłość na całe życie. Przede wszystkim darmowe strony do randkowania są uwielbiane za to, że – jak wiadomo – nie wymagają wnoszenia jakichkolwiek opłat.

Co ważne, warto nadmienić także, że niektóre portale przewidują pewne koszty, jednakże nie trzeba ich ponosić. Mowa tutaj na przykład o kontach premium albo dodatkowych funkcjach, jednak niekorzystanie z nich wcale nie pomniejsza szans na znalezienie partnera albo partnerki.

Na co zwrócić uwagę wybierając portal randkowy za darmo?

W Internecie portali randkowych nie brakuje. Lista jest niemal nieskończona, dlatego też ciężko jest zdecydować się na ten jeden, właściwy. Warto zatem wiedzieć, czym kierować się oraz jak wybrać darmowy portal randkowy.

Pierwszym krokiem w doborze portalu do randek jest zwrócenie uwagi na estetykę oraz przejrzystość strony internetowej. Istotny jest również jasny oraz zrozumiały dla każdego użytkownika. Warto też wcześniej sprawdzić opinie o portalu, ponieważ oceny od stałych albo byłych użytkowników pozwalają na lepsze poznanie go bez wcześniejszego rejestrowania się. Dzięki temu nie spotkają nas jakiekolwiek niemiłe niespodzianki. Kiedy już znajdziemy kilka portali, które będą spełniać te kryteria, warto je przetestować samodzielnie. Po rejestracji możemy sprawdzić, jak działają chaty oraz ogólną ich sprawność.

Co jest wyznacznikiem dobrego serwisu randkowego? Przede wszystkim to, czy jego witryna jest jasna i łatwa w obsłudze. Również i to, w jaki sposób właściciele postępują z użytkownikami oraz czy nie zatajają przed nimi jakichkolwiek opłat. Często bowiem zdarza się, że portal przewiduje poniesienie dodatkowych kosztów, pomimo że wcześniej nie było o nich żadnej mowy. Warto jednocześnie nadmienić, że portal randkowy darmowy nie zawsze jest w pełni bezpłatny. Zdarza się, że istnieje możliwość wykupienia na nim dodatkowych funkcji albo kont premium. Istotne jest jednak, aby użytkownicy nie ponosili jakichkolwiek opłat za rejestrację albo podstawowe usługi.

Wyznacznikiem dobrego portalu jest także to, czy posiada odpowiednią bazę użytkowników oraz czy liczba ta nieustannie rośnie. Oprócz tego, warto również zwrócić uwagę na weryfikację nowych internautów. Niewiele osób zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że na stronach logują się boty albo też obcokrajowcy, którzy są oszustami i nie mają dobrych zamiarów względem nieświadomych osób poszukujących drugiej połówki.

Darmowe portale randkowe, a jakość świadczonych usług

Mówi się, że nie ma rzeczy ani ludzi idealnych. Nie da się więc powiedzieć, że któryś z portali randkowych jest idealny. Nawet, jeśli znajduje się wśród najlepszych, to wciąż ma pewne wady. Z całą pewnością jednak nie można powiedzieć, że portal randkowy darmowy jest z góry zły i niskiej jakości.

Portale randkowe, które nie wymagają wnoszenia opłat, mogą wyróżniać się wysoką jakością świadczonych usług. Składa się na to nie tylko odpowiednia w obsłudze strona czy przejrzyste warunki działania, ale również i dbałość o swoich użytkowników.

TOP5 portali randkowych za darmo

Darmowy portal dla samotnych to świetny sposób, aby znaleźć drugą połówkę. Warto jednak wcześniej zwrócić uwagę na strony, które umożliwią nam bezproblemowe korzystanie z ich usług. Przedstawiamy zatem pięć najlepszych portali  randkowych.

MyDwoje

MyDwoje

10/10

5/5

Ponad +20 000 osób pochodzących z Ukrainy. Bezpłatna rejestracja na portalu.

Portal randkowy MyDwoje to największe internetowe biuro matrymonialne w Polsce, które działa już od ponad trzynastu lat. Od początku istnienia strony, z jej usług skorzystało ponad ośmiuset singli zarówno z Polski, jak i zza granicy. Administratorzy strony każdorazowo sprawdzają nowych użytkowników oraz weryfikują ich, tak aby użytkownicy mieli pewność, że po drugiej stronie są osoby autentyczne. Portal ten oferuje darmową rejestrację oraz korzystanie z usług, które pozwolą dobrać nam partnera na stałe lub do przygodnego związku.

W celu doboru jak najlepszego potencjalnego partnera, MyDwoje oferuje na samym początku wykonanie naukowego testu, który umożliwi – na jego podstawie – wybrać nam najlepszych singli. To wygodny sposób dla tych, których interesują randki przez Internet, a jednocześnie którzy chcą zachować bezpieczeństwo i anonimowość.

Let's Date

portal randkowy letsdate

9/10

4.5/5

Let’s Date to kolejny portal dla singli, który oferuje darmową rejestrację, która trwa zaledwie około kilku minut oraz innowacyjny sposób doboru potencjalnych partnerów. Obecnie na stronie jest aktywnych ponad trzysta tysięcy osób. Ponadto, administratorzy gwarantują zainteresowanym bezpieczeństwo i anonimowość – tylko my decydujemy o tym, jakie dane ujawnimy przed innymi internautami. Let’s Date – co ważne – nie ma jakichkolwiek ukrytych opłat. Niestety, są też minusy – weryfikacja nie jest zbyt skuteczna, dlatego też nie mamy stuprocentowej pewności, kto znajduje się po drugiej stronie.

Singles50

singles50

8.5/10

4.7/5

Pani szuka Pana? A więc tylko Singles50, czyli portal dla osób dojrzałych, dzięki któremu można znaleźć drugą połówkę bez komplikacji i w szybkim tempie. Z jego pomocą można poznać nie tylko miłość, ale i przyjaciół – również z drugiego końca kraju. Singles50 to – śmiało można zaryzykować takie stwierdzenie – portal randkowy dla katolików. Istnieje więc możliwość poznania fantastycznych osób – również wierzących. Portal ma opcję bezpłatną oraz premium.

Erodate

logo-erodate

8/10

4/5

Erodate to portal dla osób, które poszukują drugiej połówki na erotyczne randki przez Internet. Jest zalecany tylko osobom dorosłym, którzy nie szukają partnerów na stałe, ale do przygodnych, intymnych spotkań.  Serwis posiada różne funkcje, w tym między innymi hotline, gdzie można opisać swoje erotyczne fantazje. Istotne jest to, że strona posiada równowagę pomiędzy męskimi a żeńskimi użytkownikami. Obecnie zarejestrowanych jest tam ponad milion użytkowników, a weryfikacja minimalizuje ryzyko spotkania oszustów do minimum.

E-darling

e darling

7.5/10

3.5/5

Z całą pewnością najlepszy darmowy portal randkowy to E-darling. To nasz numer jeden spośród wszystkich bezpłatnych stron do randkowania. Na całym świecie zarejestrowanych jest ponad trzynaście milionów singli. W trakcie rejestracji należy podejść do szczegółowego testu osobowości, który pozwoli dobrać nam odpowiednich partnerów. Strona przewiduje opłaty za dodatkowe funkcje, ale podstawowe są w pełni darmowe. Co więcej, warto zwrócić uwagę także na czat randkowy, prosty w obsłudze i funkcjonalny, dlatego korzystać mogą z niego także osoby niezbyt zaznajomione z technologią.

Prawa autorskie © 2019 logopol.pl portal randkowy