MyDwoje

MyDwoje

5/5

10.0

Ponad +270 000 samotnych osób. Bezpłatna rejestracja na portalu, brak ukrytych opłat.

MyDwoje.pl – lider randkowy w Polsce

Portal randkowy to ostatnio jeden z najpopularniejszych sposobów poznawania się. W czasach, gdy każdy jest zapracowany, nie ma czasu na chodzenie do restauracji, imprezy lub do innych miejsc, gdzie można poznać drugą osobę, randki w sieci zdobywają coraz więcej zwolenników. Wśród wielu portali randkowych, jakie w ostatnim czasie powstały warto wybrać taki, w którym można spotkać osoby na poziomie, którym zależy na poznaniu kogoś interesującego. Portalem odpowiadającym na potrzeby ludzi samotnych jest MyDwoje.pl, gdzie codziennie wiele ludzi odnajduje swoją drugą połówkę. Serwis randkowy należy do portali płatnych, co dodatkowo powyższa jego rangę. Dzięki konieczności wniesienia opłaty użytkownik zyskuje pewność, że nie spotka tam przypadkowych osób, którym nie zależy na znalezieniu partnera. Ponadto na stronie użytkownicy wypełniają Test Doboru Partnerskiego, przez co jeszcze bardziej zwiększają swoje szanse na poznanie właściwej osoby. Wywiad ten ma bowiem pomóc w doborze partnera, wszak najlepiej rozmawia się z osobą o podobnych zainteresowaniach.

Portal MyDwoje.pl to doskonały wybór dla ludzi w każdym wieku i o różnorodnych poglądach jako, że nie jest on wyprofilowany pod kątem metryki czy zainteresowań, jak niektóre portale randkowe. Dla użytkownika bardzo ważne jest także bezpieczeństwo danych osobowych, które udostępnia. Serwis randkowy Mydwoje zapewnia całkowitą ochronę danych wrażliwych, przez co nie trzeba martwić się o to, że trafią one w niepowołane ręce. Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami, z zachowaniem najwyższych standardów. Ponadto portal zapewnia wsparcie techniczne dla osób, które nieco gorzej radzą sobie ze współczesną technologią. Każdy użytkownik może liczyć na profesjonalne wsparcie świadczone poprzez telefon i internet. Jest to bardzo istotne szczególnie dla osób starszych, które nie muszą już czuć się wykluczone z powodu braku umiejętności poruszania się po portalach internetowych. Fachowa pomoc i przejrzysty układ strony pozwolą każdemu znaleźć odpowiedniego partnera.

Portal dla singli, czy warto korzystać?

Portale randkowe to jeden ze sposobów na poznawanie nowych ludzi, zawieranie nowych przyjaźni, a nawet na poznanie miłości życia. Jest to coraz popularniejsza forma poznawania się. W dzisiejszych czasach, kiedy każdy jest zapracowany, często pracuje po kilkanaście godzin na dobę, nie ma czasu na zawieranie nowych znajomości. Ludzie nie mają czasu na chodzenie do kawiarni, klubów czy innych miejsc, gdzie można poznać drugą osobę. Portal dla singli nie wymaga dużo czasu, potrzebny jest tylko komputer lub telefon. W każdej chwili można wejść do jedną ze stron wybranego portalu dla samotnych i zacząć przeglądać oferty innych samotnych osób. Nie wymaga to żadnego przygotowania, nie trzeba wybierać miejsca spotkania, nie trzeba się ładnie ubierać. Do komputera można usiąść w piżamie, po ciężkim dniu. Może to być środek nocy, chwila wolnego czasu w pracy czy czas, który jest spędzany w podróży. Każda chwila jest dobra, aby skorzystać i wejść darmowy portal dla singli, można też wybrać płatny serwis randkowy dla singli. Są różne opcje, każda osoba może wybrać coś, co będzie jej pasować. Na pytanie, czy warto korzystać z portali dla singli, można odpowiedzieć twierdząco. To dobra opcja dla osób, które nie znalazły swojej połówki, dla zapracowanych ludzi biznesu, dla nieśmiałych, którzy nie mają odwagi, aby zaczepić fajną osobę na ulicy czy w kawiarni. Z portali randkowych mogą również korzystać osoby starsze, które straciły współmałżonka, wdowcy oraz osoby, o odmiennych preferencjach seksualnych. Na portalach jest zarejestrowanych tysiące użytkowników, dlatego jest spora szansa, że spotka się odpowiednią osobę. Korzystanie z portali poprawia także samoocenę, poprawia nastrój, pozwala się rozerwać. Portale randkowe mogą być dla wszystkich, ale są też takie, które są polecane dla węższej grupy odbiorców. Mogą być podzielone ze względu na wiek, są portale dla ludzi po 30,40 i 50 roku życia, jest też katolicki portal randkowy bez rejestracji,  portal dla singli z klasą oraz wiele innych.

MyDwoje

MyDwoje

5/5

10.0

Ponad +270 000 samotnych osób. Bezpłatna rejestracja na portalu, brak ukrytych opłat.

Portal dla osób po 30

Tego typu portale przeznaczone są dla osób po 30 roku życia, dla tych, którym nie udało się znaleźć swojej połówki w młodszym wieku. Mogą z niego korzystać samotne osoby, które mają już dość życia w pojedynkę, oraz ci, którzy szukają nowych znajomości, nie tylko miłości. Dzisiejsze trzydziestolatki mają ustabilizowaną sytuację życiową, pracują, tylko brakuje im często partnera. W tym wieku większość znajomych ma swoje rodziny, więc coraz bardziej odczuwają samotność. W tym wieku warto zacząć szukać towarzysza życia, np. przy pomocy internetu. Portal dla singli po 30 to jedna z wielu ofert. Może wybrać portal dla singli bez rejestracji, na który można wejść i bez rejestrowania się obejrzeć innych użytkowników. Można też wybrać portal, na którym trzeba się zalogować i zarejestrować. Jest możliwość wybrania opcji płatnej lub bezpłatnej. Płatna oferuje więcej funkcji, często tez pomaga dobrać odpowiednią osobę, można wykonać test osobowości. Dla ludzi po 30 polecany jest m.in. portal Academic Singles. Jest to strona płatna. Opłaty w academic singles są uzależnione od czasu, na jaki wykupuje się abonament i wynoszą od 40 do 120 zł za trzy miesiące. 

Portal dla osób po 40

Czterdzieści lat to wiek, kiedy bardzo doskwiera samotność. W tym wieku wiele osób rozstaje się, czasami tracą swojego wieloletniego towarzysza życia. Czasami są samotni od zawsze, bo w pędzie za karierą, nie zdążyli założyć rodziny. Czterdziestolatki to osoby pełne życia, które chcą się bawić, podróżować i kochać, ale właśnie często brakuje im partnera. Rozwiązaniem jest portal dla singli po 40. To miejsce, gdzie można poznać ludzi w swoim wieku, którzy także szukają nowych znajomości. Na początek można wybrać portal dla singli bez rejestracji i logowania, który pokaże, jak działają tego typu strony, może dzięki niemu uda się też kogoś poznać.

Portale dla singli po 50

50 lat to przełom w życiu każdego wieku. To czas, kiedy ma się pół życia za sobą. Czasami jest to życie w samotności, bo partner odszedł. Pięćdziesięciolatki to jednak dalej osoby młode, lubiące zabawę i umiejące cieszyć się życiem. Jednak nie zawsze mają gdzie poznać inne osoby. Na portalach dla osób po 50 spotykają się emeryci, wdowcy, osoby aktywne i szukające miłości. Dzięki takim miejscom wiele par połączyło się na stale. Portale dla seniorów pomagają dobrać partnera poprzez wypełnienie specjalnej ankiety, w której podaje się swoje preferencje i oczekiwania. Dzięki temu łatwiej dopasować dwie osoby do siebie. Portal społecznościowy dla samotnych to bardzo dobre miejsce, bez względu na wiek. Przecież miłość nie jest skierowana tylko dla młodych, w każdym wieku ludzie chcą kochać i być kochanymi. Można wybrać bezpłatny portal dla singli. 

Opinie na temat tego rodzaju portali

Portale randkowe cieszą się pozytywnymi opiniami. Ale oczywiście należy wybierać te sprawdzone, które cieszą się uznaniem i mają dobre opinie wśród innych użytkowników. Ważne, aby portal zapewniał bezpieczeństwo i ochronę danych, nawet jeżeli będzie to portal dla singli darmowy. Wybranie portalu płatnego wydaje się jednak bezpieczniejsze, poza tym z płatnych stron korzystają osoby, które naprawdę szukają partnera, a nie tylko chcą się zabawić. Jednym ze sprawdzonych portali jest np. Let’s DateMa jasne zasady, innowacyjny sposób dobory partnera, zapewnia anonimowość i bezpieczeństwo. Na portalu Lest’s Date zakładanie konta trwa kilkadziesiąt sekund, jest bardzo proste, można wybrać lepiej rozwiniętą ofertę płatną lub opcję bezpłatną. Jak każdy portal, również ten, zapewnia możliwość usunięcia konta, w każdym momencie.

Portale dla singli bez rejestracji

To dobra forma na poznanie drugiej osoby. Często osoby, które dopiero zaczynają korzystanie z tego typu stron, wybierają portal dla singli darmowy. Umożliwia on poznanie bardzo dużej liczy osób, jednak trzeba liczyć się z tym, że część z nich nie szuka miłości, a bardziej rozrywki. Trzeba też uważać na osoby, które mogą podszywać się pod kogoś innego. Oczywiście portale próbują wyeliminować ten problem, ale czasami jeszcze może zdarzyć się taka sytuacja. Portale bez rejestracji oczywiście nie wykluczają poznania miłości na całe życie.

Darmowe portale dla singli – ranking stron

portal randkowy mydwoje

W internecie można znaleźć sporo darmowych portali dla singli. Najbardziej popularne to:

  • Randki.o2.pl
  • Cafe.pl
  • Znajomi.interia.pl
  • Erodate
  • Randki.org
  • Randki24.pl
  • Flirt pl.

Są to portale zupełnie bezpłatne, ale są również serwisy, gdzie cześć usług jest darmowa, a część wymaga opłat. Są to np.

  • Badoo
  • Sympatia.pl

Jak widać, internet pełen jest portali i serwisów randkowych, dla singli. Każda zainteresowana osoba może wybrać taki, który będzie jej najbardziej odpowiadał i zalogować się na nim. Portale są dobrym miejscem na poznanie nowych osób. Wiadomo, że rzadko nastąpi to za pierwszym razem, ale na pewno któraś poznana osoba okaże się tą wyjątkową. Nie można się zrażać, trzeba szukać do skutku. Miłość gdzieś czeka, trzeba tylko trochę cierpliwości.

5/5 - (1 vote)