Szukasz drugiej połowy? Chciałbyś przeżyć drugą młodość z kimś fantastycznym u boku? W dzisiejszychportal randkowy singles50 czasach znalezienie takiej osoby jest zdecydowanie prostsze! Ułatwia to technologia, a co za tym idzie internetowy portal randkowy Singles50. Czym jest i na czym polega? Singles50 to ekskluzywny portal randkowy dla singli w kwiecie wieku. Dzięki niemu szybko odnajdziesz kogoś o podobnych zainteresowaniach oraz charakterze – nawet, jeśli mieszka na drugim końcu kraju i w normalnych warunkach nie mielibyście szans się spotkać. Nie pozwól miłości przejść tuż obok nosa i zarejestruj się na Singles50!

Jak założyć konto na portalu?

Wystarczy, że zarejestrujesz się na portalu randkowym Singles50! To bardzo proste i zajmie Ci zaledwie kilka minut. Rejestracja na Singles50 jest banalnie prosta! Podaj swój adres e-mail oraz hasło i już po chwili będziesz mógł cieszyć się nowym profilem. Następnie poproszą Cię o wypełnienie testu osobowości. Zawiera on kilkanaście trafnych pytań, dzięki którym z łatwością dopasujemy do Ciebie odpowiednich partnerów. Pamiętaj o dołączeniu zdjęcia oraz osobistej wiadomości – to z pewnością zwiększy Twoje szanse na poznanie kogoś ciekawego!

singles50

Singles50

9.1

4.7/5

Singles50 za i przeciw

Tan naprawdę ciężko jest określić dlaczego miałbyś nie zdecydować się na rejestrację na portalu dla singli Singles50. Skoro czytasz ten artykuł, z pewnością poszukujesz drugiej połowy. Może nawet czujesz się odrobinę samotny i przydałaby Ci się druga połówka na długie wieczory? Zamiast więc wyszukiwać powody, dla których tego nie robić, skupmy się na zaletach oraz korzyściach, które możesz osiągnąć randkując przez internet!

Jakie są zalety Singles50?

Jakie są zalety Singles50Zaletą z pewnością okażą się ciekawe rozmowy z interesującymi ludźmi. Nawet jeśli nie szukasz miłości, istnieje ogromna szansa, że na portalu znajdziesz fantastycznych przyjaciół! Spędzisz z nimi czas, umówisz się na kawę, czy też podyskutujesz o ulubionym autorze bądź filmie.

A może znajdziesz osobę, z którą połączy Cię miłość do dalekich podróży, a kolejne turystyczne wojaże przeżyjecie wspólnie, ramię w ramię?

Podsumujmy, co sprawia, że korzystanie z portali randkowych jest tak ciekawe!

 • Możliwość kontaktu z osobami z całego kraju bez wychodzenia z domu,
 • możliwość poznania fantastycznych przyjaciół na dobre i na złe,
 • możliwość poznania drugiej połowy,
 • wieczory obfitujące w ciekawe rozmowy,
 • łatwość nawiązywania interesujących kontaktów.

Jakie są wady Singles50?

Jakie są przeciwności, które mogą spotkać Cię na internetowej drodze poznawania nowych ludzi? Jedynym minusem poznawaniem nowych ludzi przez internet jest możliwość nie przypadnięcia sobie do gustu. Jednak, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Pozwól więc sobie na taką szansę! Nawet jeśli nie poznasz tej wymarzonej miłości, możesz zyskać fantastycznych przyjaciół oraz znajomych.

Podsumujmy więc, jakie mogą być wady korzystania z internetowych portali randkowych?

 • Znajomości, które nie dojdą do skutku,
 • utrudnienie spotkania w przypadku odległych lokalizacji.

Wersja darmowa vs wersja premium

Wersja darmowa vs. wersja premium

W ofercie znajduje się zarówno wersja darmowa, z której możesz korzystać bez przeszkód oraz bez żadnych opłat, ale i również wersja premium, która z pewnością przypadnie do gustu bardziej wymagającym użytkownikom.

W przypadku konta darmowego, masz dostęp do testu osobowości, stworzenia własnego profilu na portalu, dają Ci również możliwość zamieszczenia swojego zdjęcia. To zupełnie wystarczające, aby poznać fantastycznych ludzi! Jeśli jednak chciałbyś zdobyć więcej możliwości, sprawdź wersję premium.

Co Singless50 oferuje użytkownikom w wersji premium?

 • Widocznie wyraźne zdjęcia na profilach,
 • nieograniczoną liczbę przychodzących oraz wychodzących wiadomości,
 • możliwość sprawdzenia, kto odwiedził Twój profil,
 • możliwość dodania kontaktów do listy ulubionych.

Wersję premium możesz wykupić w trzech wariantach: na miesiąc, trzy miesiące oraz na pół roku.

Jak sam widzisz, możesz skorzystać zarówno z wersji darmowej, która już pozwoli Ci poznać kogoś wspaniałego, jak i z wersji premium, która ułatwi oraz przyspieszy poznawanie nowych ludzi.

singles50

Singles50

9.1

4.7/5

Singles50 – czy usunięcie konta będzie możliwe?

Znalazłeś już to czego szukałeś, a może po prostu chcesz już usunąć swoje konto? Nic prostszego! Możesz usunąć swoje dane osobowe wysyłając e-mail na następujący adres: ochrona-danych@singles50.pl . Jeśli tak postąpisz, Twoje dane zostaną na stałe usunięte z bazy danych Singles50. Zajmie Ci to dosłownie chwilę, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych.

Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa na Singles50?

Administratorzy zdają sobie sprawę jak ważne jest bezpieczeństwo w sieci, dlatego stale monitorują i dbają o to, aby dane użytkowników były maksymalnie bezpieczne. Wszelkie dane są szyfrowane, zanim jeszcze zostaną one zapisane w bazie danych, która nie jest podłączona do sieci, uniemożliwiając proces kradzieży danych przez osoby postronne. Posługują się również bezpiecznymi certyfikatami SSL, które uniemożliwiają złamanie kodów oraz haseł.

Pamiętaj o tym, że nigdy nie wyślą Ci prośby o podanie Twojego numeru pesel, prawa jazdy czy innych wrażliwych danych. Jeśli otrzymasz taką prośbę, zachowaj szczególną ostrożność! Nigdy nie wysyłają swoim klientom wiadomości SPAM. Twoje dane są z nimi całkowicie bezpieczne!

Opinie użytkowników

Choć portal funkcjonuje stosunkowo od niedawna, posiadamy już całe grono zadowolonych użytkowników. Przeczytaj kilka ich opinii!

Agnieszka K.

Weronika K.

23 latA, Katowice

Jestem zachwycona. Samotność doskwierała mi praktycznie każdego dnia, odkąd byłam zmuszona zamieszkać sama. Na szczęście poznałam Tomasza. Od tej pory cudownie spędzamy razem czas! Przeprowadził się do mnie, nad morze i już planujemy wspólne wakacje, ponieważ oboje uwielbiamy ciepłe kraje! Portal dla samotnych Singles50 sprawił, że odzyskałam drugą młodość!

Łukasz Z.

Adam W.

33 latA, Olsztyn

To było coś niesamowitego! Anetka okazała się pierwszą i mam nadzieję, że również ostatnią miłością mojego życia. Przy okazji poznaliśmy też dwie inne pary, które poznały się na portalach randkowych i teraz wspólnie spędzamy niektóre weekendy. To się nazywa życie po pięćdziesiątce!

Agnieszka K.

Karolina C.

31 lat, Poznań

Zaczęła od uczęszczania na przyparafialne katolickie randki, jednak przez długi czas nie znalazłam dla siebie nikogo odpowiedniego. Byłam mocno rozczarowana, straciłam już nadzieję na poznanie kogoś ciekawego, aż do momentu poznania portalu Singles50. Dziękuję wam kochani!

Łukasz Z.

Sylwia P.

26 lat, Warszawa

Zarejestrowałam się więc na kilku portalach randkowych, w tym na Singles50, Academic Singles oraz eDarling. Opinie, które przeczytałam na ich temat w internecie były naprawdę interesujące, dlatego nie wahałam się ani chwili. Od kilku miesięcy spotykam się dzięki temu z naprawdę fascynującym mężczyzną i mam nadzieję, że przerodzi się to w coś więcej, ponieważ nasza pierwsza randka w Olsztynie była wprost znakomita!

singles50

Singles50

9.1

4.7/5