academic singles Czym jest Academic Singles? To portal randkowy, ale nie pierwszy lepszy. Jak sama nazwa wskazuje to miejsce romantycznych spotkań samej śmietanki towarzyskiej. Jego użytkownicy są ludźmi sukcesu, osobami posiadającymi wyższe wykształcenie, specjalistami w swoich dziedzinach. Jednak kariera zawodowa, a wcześniej prowadząca do niej ścieżka edukacji czasem nie pozostawiają wiele miejsca na życie towarzyskie. Ten profesjonalny serwis powstał specjalnie z myślą o osobach, które w pierwszej kolejności postawiły na karierę, a teraz, mając już ustabilizowaną sytuację zawodową i świetlane widoki na przyszłość, pozostaje im jedynie znaleźć drugą połówkę, z którą mogłyby dzielić życie. Lub też chcą przeżyć ekscytującą miłosną przygodę z partnerem tu poznanym. Albo po prostu poflirtować z kimś inteligentnym bez zobowiązań. Interesuje Cię szybka randka on line albo nagie randki bez cenzury? Poznaj, co w tym zakresie ma do zaoferowania polska Academic Singles, randki, jakie mogą Cię tam czekać. Przekonaj się, jak założyć swój własny profil na tej stronie i dlaczego portal randkowy Academic Singles jest wyjątkowy. Dowiedz się, jakie rodzaje kont są dostępne na tym serwisie, jak usunąć konto, gdy zdecydujesz się zakończyć współpracę oraz poznaj opinie na temat tego innowacyjnego serwisu randkowego.

Zakładanie konta na portalu Academic Singles

Rejestracja na portalu jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie chwilę. Założenie konta jest również całkowicie bezpłatne. Możesz zrobić to nawet w przerwie na kawę. Wystarczy, że podasz swój e-mail i wymyślisz hasło, a także określisz swoją płeć i płeć poszukiwanego partnera. Gratulacje, zostałeś członkiem wyspecjalizowanego serwisu randkowego. Masz teraz dostęp do wielu atrakcyjnych opcji, których nie znajdziesz gdzie indziej w tak profesjonalnym wydaniu. Wyspecjalizowane narzędzia wyszukiwania oddane są do Twojej dyspozycji. Naukowe testy oparte o kompleksową analizę osobowości pozwolą ustalić, czego dokładnie poszukujesz w ewentualnym partnerze. Kwestionariusze określą także Twoją osobowość czy stanowisko w kwestii związków. Na podstawie podanych przez Ciebie informacji otrzymasz listę proponowanych partnerów, dobranych zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i pragnieniami.

Academic Singles

8.7

4.5/5

Dlaczego portal randkowy Academic Singles?

Dlaczego portal randkowy Academic Singles
Co wyróżnia ten portal od innych tego typu serwisów, jak choćby portal randkowy Singless50? Mianowicie fakt, że jest to serwis profesjonalny. Nie tylko jego zarejestrowani użytkownicy są ludźmi na poziomie, ale także administratorzy i inne osoby odpowiedzialne za treść i jakość usług oferowanych przez tą stronę. Zespół Academic Singles składa się z ekspertów, a strona wyposażona jest w nowoczesne naukowe rozwiązania, które pozwalają skojarzyć potencjalne pary z efektywnością, jakiej nie spotkasz nigdzie indziej. Wspomniany już test osobowości – układany przez profesjonalistów, a nie amatorów – pozwala dopasować partnera idealnego dla Ciebie pod każdym względem. Charakter, wygląd, a nawet miejsce zamieszkania tak dobranej osoby będą Ci odpowiadać w stu procentach. Możesz na przykład określić swoje wymarzone miejsce randki Kraków pełen klimatu czy może coś bliżej morza, np. Gdańsk?

Ponadto Academic Singles zapewnia swoim użytkownikom całkowite bezpieczeństwo. Nie musisz się tu martwić o wyciek intymnych informacji na Twój temat czy naruszenie prywatności. Nikt nie wykorzysta podanych przez Ciebie danych osobowych w sposób niezgodny z prawem. Nawet zdjęcia wykorzystywane do celów marketingowych są zdjęciami zastępczymi w trosce o komfort użytkowników. Bezpieczeństwo korzystania z serwisu Academic Singles gwarantuje zdobycie pierwszego miejsca w teście bezpieczeństwa przeprowadzonym w 2019 roku.

Academic Singles: premium vs. darmowe konto

Istnieją dwa rodzaje kont, jakie oferuje polska Academic Singles. Opłaty to to, co je odróżnia. Darmowa wersja korzystania z portalu randkowego umożliwia wypełnienie naukowego testu osobowości oraz zapewnia otrzymanie listy potencjalnych partnerów, dopasowanych do indywidualnych gustów i oczekiwań. Wersja Premium z kolei posiada wiele ciekawych opcji dodatkowych, które z pewnością warte są samodzielnej eksploracji. Za odpowiednią opłatą Academic Singles pozwala na korzystanie z usług takich jak: czat między użytkownikami, randki w sieci, zdjęcia… Niejako pomiędzy tymi dwiema odmianami profilu umiejscowiona jest funkcja subskrybowania. Pozwala ona wyszukać, skontaktować się oraz spotkać na randce z innymi członkami serwisu Academic Singles. Portal randkowy oferuje więc przeróżne odmiany swoich usług, w ofertach można przebierać do wyboru do koloru.

Praktyczne porady dotyczące Academic Singles

Zakładanie konta na portalu Academic SinglesPostaw na szczerość. Czy to przy wypełnianiu testu czy przy rozmowach bądź sobą. Może wydawać się to lekko przerażające. Może być trudno się odsłonić, pokazać ze strony wrażliwszej niż na co dzień w pracy okazujesz podwładnym, szefowi, współpracownikom, ale na pewno warto. Nagroda i satysfakcja, jakich doświadczysz w zamian z nawiązką zrekompensują początkowe obawy. Zyski w tym względzie zdecydowanie przewyższają koszty. W końcu masz szansę poznać swoją druga połówkę, partnera być może na całe życie aż po grób. Dlatego dobrze jest od razu pokazać się z dobrych, ale też nie ukrywać swoich nie najlepszych stron. W końcu nie chcesz oszukiwać partnera, z którym być może staniesz przed ołtarzem. Nie da się budować trwałej relacji na kłamstwie.

Usunięcie konta na Academic Singles

Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z usług Academic Singles. Poszukiwania okazały się owocne i Praktyczne porady dotyczące Academic Singlesteraz spotykasz się z partnerem poznanym online w romantycznych, realnych już zakątkach? Czy też zwyczajnie znudziło Ci się korzystanie z serwisu? Nieważne, jaki masz powód, czy też nie masz go w ogóle, możesz zrezygnować z umowy z Academic Singles bez podania przyczyny. Jeśli wypowiedzenie następuje w terminie pierwszych 14 dni po rozpoczęciu korzystania z serwisu randkowego Academics Singles, jest ono darmowe. Bezpłatne jest także usunięcie konta zwykłego, tzn. darmowego. Natomiast samo usunięcie konta Premium nie rozwiązuje umowy. W tym celu należy wysłać pisemną rezygnację na odpowiedni adres e-mailowy lub drogą listowną. Wszelkie dokładne informacje, z podaniem najważniejszych dat i terminów, a także ewentualnych kosztów dostępne są do stałego wglądu użytkowników w regulaminie. Należy się z nim uważnie zapoznać.

Nasza opinia

W dzisiejszym zabieganym świecie ludzie mają coraz mniej czasu na spotkania w świecie realnym, wszystko dokonywane jest przez Internet. W wirtualnej transakcji sprzedaży nie można pozwolić sobie na flirt, jeszcze mniej miejsca na czułe słówka daje kupowanie kawy w automacie niż u przystojnego baristy. Wszystko to sprawia, że popyt na portale randkowe rośnie. Nic więc dziwnego, że pojawiają się jak grzyby po deszczu. Niektóre spośród nich to: portal randkowy Singless50 albo platforma o nazwie Be2. Opinie, jakie pojawiają się w sieciach na ich temat są tak różne jak różni są ludzie. Jakie jest nasze zdanie w kwestii portalu Academic Singles? Jeśli jesteś osobą z świetnie prosperującą firmą albo Twoja kariera rozwija się prężnie w świecie korporacji, ale mimo tego czujesz, że w Twoim życiu czegoś – lub kogoś – brak, warto zajrzeć na Academic Singles. Być może pomoże to wypełnić pustkę w Twoim życiu?

 

Academic Singles

8.7

4.5/5

Opinie użytkowników

Jaka jest na temat Academic Singles opinia samych użytkowników? W zakładce o historiach miłosnych na stronie portalu randkowego można znaleźć mnóstwo komentarzy chwalących ten serwis. Nie brak w nich opowieści rodem jak z bajki, o tym, jak żyli długo i szczęśliwie do końca swoich dni po poznaniu się dzięki portalowi dla singli. Ogólnie w wypowiedziach użytkowników przeważają ciepłe słowa o Academic Singles. Opinie negatywne też występują. W sieci nie brak malkontentów.

Agnieszka K.

Malwina P.

27 lat, Katowice

W końcu znalazłam idealny serwis dla singli. Już od początku skradł moje serce, bo sama rejestracja i zakładanie konta jest dziecinnie proste. Portal randkowy Academic Singles stał się moją ulubioną platformą do randkowania. Już czeka mnie jedna randka z miłym i eleganckim mężczyzną! Zdecydowanie można znaleźć tu bratnią duszę. Polecam wszystkim, dla których bliska osoba to ogromne marzenie, jest łatwe w obsłudze i nie sprawia problemów nawet takim osobom jak ja – ze słabą znajomością obsługi komputera.

Łukasz Z.

Radek W.

29 lat, Poznań

Długo szukałem portalu randkowego, który będzie odpowiadał moim wymaganiom. I na szczęście trafiłęm na Academic Singles. Jest to bezpłatny portal randkowy, ale warto wspomnieć, że posiada jedną bardzo ważną cechę. Mianowicie jest to portal randkowy z opcją premium! Dodatkowe funkcje są niezwykle przydatne, a same opłaty nie wynoszą wiele. To pierwszy taki serwis dla singli, który satysfakcjonuje mnie w stu procentach. Polecam każdemu kto pragnie znaleźć bliską osobę przez portal randkowy. Świetne rozwiązanie!