Zbliżająca się jesień i perspektywa samotnych wieczorów daje nam wiele do zrozumienia, jak ważne dla nas, ludzi jest poczucie bezpieczeństwa, miłości i zrozumienia. Każdy z nas potrzebuje bliskości drugiej osoby dlatego randki logopol.pl dają możliwość odnalezienia interesującej Cię drugiej połówki.

Randki chrześcijańskie, otwórz się na nowe znajomości

chrześcijański speed datingChrześcijańskie randki skierowanie są głównie do katolików, dla których podstawowe wartości wspólnego życia to priorytet. Wiemy, że dziś odpuszczanie drugiej połówki staje się problematyczne, z uwagi na ciągłe obowiązki, co raz to szybciej pędzący świat codzienny, nie mamy możliwości wyjścia do miasta, imprezę czy znajomych – nie stwarzamy sobie sami okazji do randki dla katolików.

Poznanie nowych osób zawsze jest wartością dodaną, warto otworzyć się na nowe znajomości, czy są to randki z Ukrainkami, czy też randki typu speed dating (szybkie randki).

Dlaczego warto brać udział w eventach typu chrześcijański speed dating?

Powodów dla których warto korzystać z katolickich randek jest kilka, najważniejsze z nich to na pewno wyjście z domu (mamy możliwości wyjść z domu nawet na te kilka godzin), ubrać fajne ciuchy (wyjście na spotkanie damsko-męskie to powód dzięki któremu możesz ubrać nowe ciuchy, których nie miałeś/aś okazji ubrać), podczas spotkania można zjeść coś dobrego (miejsca na randkę zawszę dobieramy ze starannością dlatego każda kolacja we dwoje będzie na pewno smaczna i pełna niespodzianek), poznać drugą połówkę (najważniejszy punkt z wszystkich, celem randek jest poznanie ukochanej osoby dlatego celem, a zarazem najważniejszym powodem udziału w chrześcijańskich szybkich randkach).

opinie użytkowników na temat chrześcijańskich randek

Kogo możemy spotkać na tego rodzaju eventach?

Portale randkowe dla katolików nieco różnią się od większości stron z tej kategorii, na katolickim portalu randkowym na pewno znajdziemy osoby dla których wartości dom, rodzina to najważniejsze wartości, którymi kierują się kandydaci. Jeżeli podzielasz ich myślenie to zdecydowanie portal tego typu jest dla Ciebie.

Żeby mieć pewność, że poznana osoba podziela Twoje wartości religijne, jakimi jest chrześcijaństwo zawsze wybieraj eventy, które gwarantują Ci poznanie takich person, w różnym wieku, zaczynając od 18 lat (obowiązek pełnoletności nadal obowiązuje), a kończąc nawet na… 80+. Chrześcijański speed dating organizowany jest dla osób 20+, 30+, 40+, 50+ i tak dalej – dla nikogo nie jest za późno aby rozpocząć nowy etap w życiu.

Jak wybrać się na tego rodzaju randkę?

Planując poznanie drugiej osoby, zawsze mamy wyobrażenia, jak byśmy chcieli by wyglądała, zarówno jeżeli chodzi o cechy wyglądu Katolickie randki, portal randkowy dla ludzi z wartościamizewnętrznego, jak i cechy charakteru.

Chcąc poznać osobę z wartościami chrześcijańskimi, musimy szukać w odpowiednim miejscu. Portal randkowy Logopol stara się pomóc wszystkim samotnym katolikom w pokonaniu nieśmiałości, wstydu w celu umówienia spotkania w osób o przeciwnej płci.

Wystarczy, że każda zainteresowana osoba poda kilka podstawowych informacji na własny temat (im więcej, tym lepiej uda się dopasować osobę na spotkanie).

Poznaj opinie użytkowników na temat chrześcijańskich randek

Od paru lat jestem na sympatii i jak dotąd nie spotkałam się z normalnym facetem, wierzę, że są gdzieś mężczyźni, którzy poszukują bratniej duszy, kogoś fajnego, ale niestety statystycznie więcej jest tych tzw. „bzykaczy”, dlatego korzystam z chrześcijańskich randek, bo wierzę że znajdę osoby z wartościami.

Marlena, 29 lat

Jestem emerytką, młodą ciałem i duchem. Nie jestem typem zdesperowanej samicy, która szuka młodych samców do kopulacji. W profilu podałam swój wiek i preferencje, niczego nie upiększałam i nie ulepszałam. Nie podałam, że oczekuję rycerza na białym koniu, nie szukam sponsorów i sama nie zamierzam być sponsorką. Miałam nadzieję nawiązać kontakt z sympatycznymi i inteligentnymi mężczyznami do spotkań i ewentualnie miłego spędzenia czasu. Nie zamieściłam swojego zdjęcia celowo.

Jadwiga, 55 lat

Oceń artykuł post