MyDwoje

MyDwoje

Ponad +350 000 mężczyzn z uzupełnionym profilem na portalu.  Bezpłatna rejestracja w serwisie. Pomoc online dla każdego.

10/10

5/5

Pewien znany polski artysta śpiewał „na miłość nigdy nie jest za późno”. Ileż w tym prawdy! Każdy wiek jest dobry na nowe uczucie – miłość w dojrzałych latach może być równie piękna i namiętna, jak u nastolatków. A czego pragną kobiety? Czy nie wiernego towarzysza, czułości, opieki i poczucia bezpieczeństwa? Dojrzałość oraz życiowa mądrość, którą zdobywa się z każdym rokiem sprawia, że podtrzymywanie intensywności uczuć z wiekiem staje się jeszcze łatwiejsze. Nasuwa się jednak pytanie – jak i gdzie szukać, aby znaleźć prawdziwą miłość?

Jesteś dojrzałą kobietą? Powtarzasz sobie „Pani szuka pana”?

pani szuka pana„Pani pozna pana” – takie słowa kojarzą nam się tylko z jednym, czyli z ogłoszeniami matrymonialnymi, które kiedyś były bardzo popularne w gazetach. Chociaż niektórzy obawiają się takich rozwiązań, badania pokazują, że portal dla samotnych bez rejestracji pomagają coraz to większej liczbie osób w nawiązaniu trwałych i silnych relacji. W dzisiejszych czasach niejedna pani szuka pana w internecie. To niezwykle wygodny oraz nowoczesny sposób, aby poznać kogoś nowego. Według niektórych źródeł aż 1/3 obecnych małżeństwa to właśnie związki zapoczątkowane w internecie. Nie ma co się oszukiwać! Pani pozna kawalera, wdowca lub rozwodnika – czyli zawieranie nowych znajomości online to przyszłość randkowania i coś zupełnie naturalnego. Przecież większość czasu spędzamy przy komputerze – pracujemy przez internet, dokonujemy zakupów, uczymy się czy rozmawiamy z dawnymi znajomymi lub rodziną.

Pani pozna pana, przyjaciela, dojrzałego mężczyznę

Masz już swój wiek i pragniesz zrobić coś ze swoich życiem – a konkretniej znaleźć drugą połówkę, z którą można dzielić lepsze i gorsze chwile oraz spędzać wieczory? Chciałabyś poznać prawdziwego, dojrzałego, silnego mężczyznę? Myślisz, że na świecie już nie ma takich osób? Albert Einstein mówił, że tak jak nie można zadawać wciąż tego samego pytania i oczekiwać różnych odpowiedzi, tak samo nie można wciąż robić tego samego i oczekiwać różnych rezultatów. Aby więc znaleźć wymarzonego mężczyznę warto zmienić taktykę swoich poszukiwań – dlaczego nie spróbować czegoś nowego? Najlepsze darmowe portale randkowe to dla wielu osób szczęście na wyciągniecie ręki. Jeżeli pani szuka pana cała polska stoi przed nią otworem – jakże więc zwiększają się szanse na znalezienie miłości swojego życia. Gdy więc zastanawiasz się, gdzie poznać odpowiedniego mężczyznę odpowiedz może znajdować się bliżej niż myślisz.

Panna pozna pana: tak rodzi się prawdziwa miłość przez internet – portale randkowe dla dojrzałych

Co jest sekretem wielu byłych singli? Oczywiście internet! Spektrum serwisów, które zajmują się kojarzeniem ludzi jest dzisiaj ogromne. Od portali, które parują osoby wykształcone, poprzez słynny eDarling dla singli z aspiracjami, aż po katolicki portal randkowy. Co więcej, czas pokazuje, że pary, które zapoznały się w internecie są bardzo szczęśliwe, a ich związki trwałe i poważane. Nierzadko tworzą oni nawet lepiej dobrane małżeństwa, dlatego że na portalach randkowy znajdują się testy osobowości, które ułatwiają dopasowanie partnera według cech charakteru oraz upodobań. Często pomaga to zaoszczędzić wielu rozczarowań.

  1. Mydwoje – to portal randkowy dla osób wymagający. Znajdziecie tu tylko poważne oferty singli, którzy poszukują drugiej połówki na stałe i pragną spędzić z nią resztę swojego życia. Ogromna liczba użytkowników – bo aż 800 000 sprawia, że nie trudno jest nawiązać nową znajomość z osobą, która spełnia wymagania. Co więcej, wszystkie oferty są zweryfikowane pod względem wiarygodności oraz solidność. Są również aktualne – nie znajdziecie tutaj oferty, która ma więcej niż miesiąc. Test Doboru Partnerskiego trwa zaledwie 30 minut i okazuje się bardzo skuteczny – zbadać można osobowość partnera, jego życiowe wartości oraz oczekiwania, co do przyszłego partnera. Jeżeli to właśnie w My Dwoje pani szuka pana – Polska nie jest jedynym krajem, z którego pojawiają się oferty. Tysiące ogłoszeń od obcokrajowców sprawia, że swoją miłość możesz znaleźć również poza granicami kraju.
  2. Singles50 – to serwis, w którym spotykasz osoby w podobnym wieku. Opierając się na naukowej ocenie osobowości zostają przedstawione oferty, które pasują do twojego charakteru. Co więcej, dzięki ochronie danych wszystko odbywa się anonimowo, bezpiecznie oraz niezawodnie. Singles50 posiada zarejestrowanych aż 766 000 użytkowników oraz zrównoważony bilans, jeśli chodzi o płeć męską i damską.
  3. Academic Singles – randki on line z wykształconym mężczyzną? Jeżeli właśnie to jest twoim marzeniem i pociągają cię panowie z klasą to jest miejsce dla ciebie. Naukowo opracowany kwestionariusz dopasuje cie do osób, które odpowiadają tobie pod każdym względem – to jest już połowa sukcesu. Zaletą Academic Singles jest innowacyjna aplikacja oraz poważne propozycje partnerów. To właśnie tu liczą się twoje oczekiwania, pragnienia oraz opinie. Pozwól, aby połączyły was wspólne zainteresowanie oraz wykształcenie.

Bezpieczeństwo, a znajomość internetowa

Portale randkowe za darmo z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego! Pozytywne opinie znalezione w internecie, czy nawet od własnych pani pozna panaznajomych, którzy znaleźli miłość sprawiają, że wiele osób postanawia dać sobie szansę. Niektórzy jednak mogą obawiać się, czy znajomości zawarte w internecie zawsze są bezpieczne?

Wbrew obawom randki na popularnych portalach internetowych mogą być miłe oraz bezpieczne – należy jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Warto stawiać na bezpieczne randki, które są pewne i sprawdzone. Godne zaufania portale randkowe gwarantują pełną anonimowość oraz szyfrowanie danych w sieci. Portale wprowadzają szereg różnych zabezpieczeń – każdy zarejestrowany profil jest sprawdzany, a zdjęcia poddawane są weryfikacji. Pozytywne opinie oraz prawdziwe historie par, które znajdziemy na danym portalu randkowym sprawiają, że możemy czuć się bezpieczni. Co więcej, sprawdzony serwis oferuje nam staranną selekcje ofert, która wykonywana jest przez moderatora, a nie tylko przez system informatyczny. Jak wiadomo, człowieka dużo trudniej oszukać niż system. Nie musimy więc obawiać się, że na takich portalach randkowych znajdziemy spamerów, oszustów czy osoby, które rejestrują się dla własnych korzyści, które niezwiązane są z poszukiwaniem miłości.

Powinniśmy jednak pamiętać, że podobnie jak ma to miejsce w życiu, nie powinno się dzielić prywatnymi danymi lub zdradzać tajemnice rodzinne podczas pierwszej rozmowy. Warto dać sobie czas oraz lepiej poznać drugą osobę – na resztę na pewnością przyjdzie pora. Dobrze jest również wystrzegać się osób, które prezentują się zbyt perfekcyjnie albo podają sprzeczne informacje – na przykład ich wiek nie pasuje do zdjęcia. Jeżeli dana osoba odmawia kontaktu telefonicznego, albo próbuje zdobyć nasze dane osobiste powinno to wzbudzić nasz niepokój.

Znalezienie miłości może nie być łatwe – warto więc dopomóc szczęściu oraz postawić na coś nowego. Portale randkowe to przyszłość randkowania – i to niezależnie od wieku. Dzięki sprawdzonym serwisom tysiące osób znalazło już miłość swojego życia. Ty możesz być następny/a!

Prawa autorskie © 2019 logopol.pl portal randkowy