e darling

eDarling

8.3

3.7/5

Portal dla singli eDarling – czym jest i jakie są jego funkcje?

Popularność portali randkowych typu eDarling czy sympatia ostatnio zaczęła gwałtownie wzrastać. Dzieje się tak za sprawą tego, że ludzie przez swoje codzienne obowiązki mają coraz mniej czasu na spotkania towarzyskie i poznawanie nowych osób. Portale randkowe przyciągają użytkowników na całym świecie między innymi tym, że dają między innymi możliwość poznania dziewczyny z Ukrainy i innego miejsca świata.

Co więcej, jest to świetne rozwiązanie dla nieśmiałych osób, gdyż powszechnie wiadomo, że łatwiej jest rozpocząć rozmowę czy nową znajomość poprzez Internet, niż na żywo. Warto dowiedzieć się czym jest i jak funkcjonuje portal randkowy eDarling, aby móc w pełni korzystać z jego oferty.

Portal eDarling ma za zadanie dobranie jak najlepszego dla danego użytkownika partnera. Dobieranie w pary oparte jest o dosyć obszerny test osobowości, który każdy nowy użytkownik wypełnia w trakcie rejestracji. Istotna jest również lokalizacja, gdyż algorytm dobiera użytkownikom możliwie jak najbliżej znajdujące się osoby. Co więcej, osoba korzystająca z portalu może zaznaczyć własne preferencje, dotyczące niektórych cech potencjalnego partnera. Usprawnia to dopasowywanie ludzi i zwiększa szansę na znalezienie idealnej pary.

Niezwykle interesującą funkcją portalu eDarling, tak samo jak w przypadku Be2 portal randkowy jest tzw. gwarancja kontaktu. Jej działanie polega na tym, że użytkownik portalu, który korzysta z konta premium, ma zagwarantowaną konkretną ilość połączeń w miesiącu. Dzięki temu, może mieć on pewność, że każdego miesiąca pozna na eDarling kogoś nowego. Do pozostałych funkcji portalu dla singli należy:

 • możliwość dodania zdjęć,
 • uzupełnienie testu osobowości i preferencji względem partnera,
 • wymienianie wiadomości z innymi użytkownikami poprzez portal,
 • dopasowywanie par, w oparciu o rozwiązany wcześniej test,
 • ustawianie własnych preferencji,
 • zapisywanie ulubionych profili,
 • zgłaszanie nadużyć,
 • funkcja „Zdecyduj Sam”, która umożliwia znalezienia partnera spoza listy dopasowanych partnerów,
 • otrzymywanie powiadomień e-mail.

Rejestracja na portalu randkowym eDarling

Rejestracja na eDarling portalu randkowym jest prosta i nie wymaga od nas sporej ilości czasu. W pierwszej kolejności należy w odpowiednim miejscu podać swoją płeć, a następnie zaznaczyć preferowaną płeć potencjalnego partnera. Oprócz tego, serwis wymaga podania adresu e-mail, za pomocą którego będziemy mogli aktywować konto, a także ustawienie nowego hasła dla naszego konta. Ważne jest to, aby przed rejestracją zapoznać się z polityką prywatności i regulaminem portalu randkowego eDarling, aby uniknąć późniejszych nieporozumień.

Kolejnym etapem jest wypełnienie testu osobowości oraz podanie swojego imienia. Należy pamiętać, iż odpowiedzi w teście powinny jak najlepiej odzwierciedlać nasze realne poglądy i preferencje, gdyż właśnie na podstawie tego testu dobierani będą potencjalni partnerzy. Podanie imienia ma służyć ociepleniu wizerunku i podświadomemu przełamania bariery pomiędzy dwoma obcymi osobami, także warto podać swoje prawdziwe imię i unikać wszelkiego rodzaju przezwisk.

Gdy test osobowości zostanie już wypełniony, konto automatycznie zostanie aktywowane, aczkolwiek pełny do niego dostęp użytkownik otrzyma dopiero wtedy, gdy dokona weryfikacji. Weryfikacja odbywa się za pomocą podanego wcześniej adresu e-mail. Naciśnięcie linku aktywacyjnego spowoduje aktywację konta i umożliwi wgląd w wyniki zarówno testu osobowości, jak i w proponowane przez portal randkowy dopasowania.

e darling

eDarling

8.3

3.7/5

eDarling konto premium czy darmowe konto?

Portal eDarling oferuje swoim użytkownikom dwa warianty – konto podstawowe/darmowe oraz konto premium. To, jakie konto wybierzemy, zależy wyłącznie od naszych preferencji. Oba typy kont różnią się między sobą dostępnymi funkcjami.

Konto darmowe

Posiadacze darmowego konta mają dostęp do takich funkcji jak:

 • otrzymanie wyników testu osobowości,
 • dodawanie zdjęć,
 • otrzymywanie propozycji partnerów,
 • wysyłanie uśmiechów oraz polubień.

Zasadniczą wadą posiadania konta podstawowego jest to, że użytkownik nie posiada możliwości korespondowania z innymi użytkownikami. Ten typ konta umożliwia jedynie zapoznanie się z funkcjonowaniem portalu randkowego eDarling i tylko częściowy dostęp do jego rozległych funkcji.

Konto premium

Użytkownicy konta premium mają możliwość korzystania ze wszystkich funkcji portalu dla samotnych eDarling. Są to przede wszystkim:

 • szczegółowa analiza osobowości i profilu psychologicznego oparta na wynikach testu osobowości,
 • możliwość wysyłania wiadomości do innych użytkowników portalu eDarling,
 • możliwość odbierania wiadomości,
 • zwiększona częstotliwość wyświetlania profilu innym użytkownikom,
 • możliwość komentowania zdjęć,
 • dostęp do funkcji „Zdecyduj Sam”.

Konto premium może zostać wykupione poprzez PayPal, a subskrypcja jest automatycznie odnawiana. Subskrypcja ta może zostać przez użytkownika przerwana w odpowiedniej zakładce portalu. Ponadto, wszelkie kwestie członkostwa premium mogą być rozwiązywane również za pomocą aplikacji mobilnej.

Jak usunąć konto na eDarling?

Konto na portalu randkowym dla singli eDarling może zostać usunięte w każdej chwili. Zanim jednak to nastąpi, należy anulować subskrypcje konta premium (dla użytkowników korzystających z konta premium). Następnie należy wejść w zakładkę „Moje Konto” i przejść do sekcji „Moje Dane”. Po naciśnięciu przycisku „Usuń Konto” należy wybrać przyczynę i zatwierdzić swój wybór. System poprosi o wprowadzenie hasła do konta, a następnie o ponowne potwierdzenie decyzji o usunięciu go.

Dlaczego eDarling?

Po pierwsze, eDarling jest jednym z największych portali randkowych dla singli, co zwiększa szansę na znalezienie odpowiedniego dla nas partnera. Ponadto, jest to serwis, który istnieje na rynku wiele lat, dzięki czemu jego twórcy mogą cały czas go ulepszać, korzystając z wieloletniego doświadczenia. Czynniki te sprawiają, że testy osobowości są coraz dokładniejsze, a co za tym idzie – dobierane pary mają większą szansę na zbudowanie długotrwałej relacji.

Kolejnym powodem, dla którego warto wybrać usługi portalu eDarling jest fakt, że serwis posiada swoją aplikację mobilną. Pobranie aplikacji eDarling na komórkę sprawia, że użytkownik może korzystać z portalu gdziekolwiek się znajduje. Jest to duże ułatwienie, ponieważ nie wszędzie mamy możliwość zabrania ze sobą laptopa czy skorzystania z komputera stacjonarnego. Ponadto, pobranie na komórkę aplikacji mobilnej jest zupełnie darmowe, a funkcja ta dostępna jest dla różnych systemów operacyjnych – Apple czy Android.

Korzystanie z portalu dla samotnych eDarling zwiększa również bezpieczeństwo użytkownika. Dzieje się tak, ponieważ zanim dojdzie do spotkania 'twarzą w twarz’, osoby korzystające z usług eDarling, mają możliwość wymienić ze sobą wiadomości i chociaż trochę się poznać. Oczywiście, zdarzają się osoby nieuczciwe, które mają złe zamiary, aczkolwiek każde zdjęcie dodawane na portalu jest weryfikowane pod kątem autentyczności. Dzięki temu, mamy pewność, że takie zdjęcie nie zostało skradzione komuś innemu.

eDarling konto premium czy darmowe konto

e darling

eDarling

8.3

3.7/5

Nasza opinia

Portal randkowy eDarling to idealne rozwiązanie dla singli, którzy szukają spotkań damsko-męskich, towarzyszy do wspólnych wyjść czy po prostu chcą poznać nowe osoby. Ponadto, eDarling oferuje swoim użytkownikom ogromny zakres funkcji, które ułatwiają korzystanie z jego usług i sprawia, że dopasowane pary mają dużo większe prawdopodobieństwo nawiązania ze sobą długotrwałej relacji. Zapoznaj się również z Singless50 opinie, bo mieć pewność, że portal, który wybrałeś będzie odpowiedni dla Ciebie.