Erodate

Ocena 8/10

4/5

Ponad +450 000 osób szukających partnera / partnerki. Bezpłatna rejestracja na portalu. Najstarszy portal randkowy w Polsce.

erodate

Szanse na znalezienie partnera: 10/10

Bezpieczeństwo portalu: 10/10

Cena: 8/10

Ilość zarejestrowanych użytkowników: 9/10

Użytkowników online: 8/10

Łatwość nawigacji: 9/10

Pomoc administracji: 10/10

Ocena LoveGoPoland: 10/10

Erodate.pl - portal randkowy dla samotnych

Erodate to portal randkowy nie tylko dla osób samotnych, ale także dla takich, które szukają nowych doznań na jedną, a może i więcej nocy. Stanowi on idealne rozwiązanie dla Panów i Pań szukających kochanka czy kochanki. Dzięki szybkiej rejestracji można w łatwy sposób utworzyć konto, na którym można się zalogować z każdego mobilnego urządzenia (komputer, tablet, telefon). Na randki możemy się umawiać we wszelakich miastach Polski – czy to na randki w Krakowie, czy to na randki w Warszawie. Rejestracja jest w 100% darmowa, ponad to portal erodate gwarantuje dyskrecję i bezpieczeństwo. Portal w odróżnieniu od takich portali jak np. E-Darling skupia się na seks randkach. Erodate znajdziemy w top najlepszych portalach randkowych w Polsce.

Dla kogo jest portal dla singli Erodate?

Dla każdego! Randki na Erodate są dostępne dla wszystkich powyżej 18 roku życia, bez względu na płeć, miejsce zamieszkania czy preferencje seksualne. Dzięki Erodate mobile korzystanie z portalu stało się możliwe także przez osoby w ciągłym ruchu, w różnych miastach Polski czy w krajach zagranicznych. Na Erodate można znaleźć nie tylko seks partnera, ale również osoby, które chciałyby doznać czegoś innego, zarówno w małym jak i większym gronie. W Erodate członkowstwo zapewnia też opcję obejrzenia intymnych zdjęć różnych użytkowników, brania udziału w seks imprezach czy we wszelakich konkursach. Poznanie się ułatwia istniejący na portalu panel dyskusyjny.

Bezpieczeństwo na portalu

Portal stara się zapewnić jak najlepsze bezpieczeństwo osób korzystających z niego. Blokowane są niedozwolone, tzn. niezgodne z regulaminem treści, zdjęcia. W przypadku natrętnych osób możemy je zablokować, dzięki czemu nie będą mogły już więcej pisać do użytkownika. Portal randkowy zapewnia anonimowość i dyskrecję. Portalowi zaufało już ponad 230 tysięcy użytkowników. Portal gwarantuje realność każdego z nich – profile (dane i zdjęcia) są weryfikowane przez serwis. W przypadku wykrycia przez nas, że jakiś profil może być fikcyjny czy też któryś użytkownik narusza regulamin portalu istnieje możliwość zgłoszenia tegoż faktu do serwisu portalu.

456 tysięcy użytkowników

Portal MyDwoje to prawie pół miliona aktywnych użytkowników z zweryfikowanym profilem na portalu.

Zaawansowany dobór partnera

Innowacyjny, autorski algorytm doboru partnera. Dzięsiątki kryteriów do wyboru. To ty decydujesz kim ma być druga osoba.

Pomoc telefoniczna

Nad Twoim komfortem użytkownia dba cały zespół z pomocy technicznej. Na pewno nie zostaniesz z problemem sam.

Anonimowość i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych osobowych na portalu to priorytet. Najnowsze rozwiązania dbają o Twoje bezpieczeństwo.

Jak korzystać z Erodate

Erodate to portal randkowy stanowiący bardzo intuicyjną platformę. Poruszanie się po nim nie stanowi większych problemów dla każdego, bez względu na wiek.

Erodate rejestracja

Erodate rejestracja – est ona bardzo prosta. Opiera się o podanie naszej płci (kobieta/mężczyzna) i określenie, kogo szukamy (czy jest to mężczyzna czy kobieta). Dodatkowo, istnieje opcja założenia konta przez parę, która szuka innowacji w codzienności. Co jeszcze ciekawe, można poszukiwać pary. Wszystko po to, aby system mógł jak najlepiej sprostać naszym preferencjom. W procesie rejestracji niezbędny będzie nasz mail, hasło do portalu oraz data urodzenia.

Erodate logowanie

Zalogować się na portal możemy poprzez stronę erodate.pl logowanie. W prawym górnym rogu należy wpisać nazwę użytkownika i podać hasło, po czym kliknąć „zaloguj„. W przypadku, gdy użytkownik nie pamięta hasła, wystarczy kliknąć „zapomniałeś hasła?„. Zostanie wtedy automatycznie wysłany mail na adres podany w czasie rejestracji. W wiadomości znajdują się wskazówki w jaki sposób można zresetować hasło.

Pierwszy kontakt

Można napisać do każdego użytkownika o ile ten nas nie zablokował i o ile dodaliśmy zdjęcie profilowe na nasze konto. Użytkownik do którego napisaliśmy może odpisać bądź nie, a w przypadku natarczywych osób można zablokować takiego użytkownika, dzięki czemu nie będzie mógł wchodzić na nasz profil ani do nas pisać.

Jak usunąć konto

W celu usunięcia konta należy zalogować się na swój profil, a następnie kliknąć w zakładkę „Moje konto” w górnej części panelu. Dalej trzeba wybrać „Ustawienia” po czym „Status profilu„. W tejże zakładce znajdziemy opcję zawieszenia profilu czy jego całkowitego usunięcia. Zawieszenie oznacza, że profil będzie niewidoczny dla innych użytkowników portalu. W tym przypadku w każdej chwili można powrócić do korzystania z portalu Erodate. Aby usunąć profil na stałe należy wybrać opcję „usuń profil„. Po potwierdzeniu usunięcia konta, w ciągu 7 dni istnieje możliwość powrotu do korzystania z tego profilu. Gdy minie tydzień konto zostaje bezpowrotnie usunięte, nie ma już możliwości przywrócenia go.

Konto może również zostać zablokowane przez serwis portalu erodate.pl. Dzieje się tak, kiedy zostanie naruszony regulamin portalu dostępny na jego stronie internetowej. Najczęściej powodem tego jest świadczenie płatnych usług erotycznych. W celu wyjaśnienia, dlaczego dane konto zostało zablokowane, należy skontaktować się z serwisem portalu randkowego.

Plusy i minusy Erodate

Plusy

Minusy

Konto darmowe vs. premium

Konto darmowe zapewnia nam możliwość uzupełnienia swojego profilu o informacje dotyczące naszej osoby. Istnieje również opcja wstawienia zdjęcia. Interesującą innowację stanowi możliwość wstawienia „sekretnego zdjęcia”. Może to być pikantne zdjęcie zachęcające do spotkania. Cechuje się tym, że nie jest widoczne dla wszystkich użytkowników. To użytkownik profilu decyduje, którym użytkownikom chciałby owe zdjęcie ukazać. Osoba zainteresowana „sekretnym zdjęciem” wysyła do użytkownika prośbę o udostępnienie tegoż zdjęcia. Użytkownik może tę prośbę zatwierdzić lub odrzucić. Konto darmowe zapewnia również opcję zablokowania użytkownika jeśli poczujemy taką potrzebę.

Konto premium oferuje nam dodatkowo usługę „Pakiet VIP„. Pakiet ten zawiera następujące możliwości: możliwość ukrycia czasu ostatniej wizyty na portalu, ukrycie reakcji innych użytkowników na profilu użytkownika Premium.

Pakiet VIP zapewnia także opcję surfowania anonimowego, a więc użytkownicy VIP mogą wchodzić na profile innych osób „bez pozostawienia śladu” – to znaczy osoby, które użytkownik Premium ogląda nie będą o tym wiedzieć, bowiem użytkownik VIP nie zapisze się w historii „Kto mnie oglądał” podglądanego użytkownika. Ponad to,znajdujemy się zawsze „u góry” w wynikach wyszukiwania.

Płatności za konto premium można uiścić za pomocą SMS-a (wysłanego z dowolnej sieci komórkowej),karty kredytowej czy przelewu bankowego. Opłaty są anonimowe. Najtańszą opcję stanowi karta kredytowa. Opłaty mogą się różnić w zależności od miejsca pobytu użytkownika. Koszt waha się od 78 PLN za miesiąc (przy wykupie konta premium na okres jednego miesiąca) do 198 PLN za okres sześciu miesięcy.

Darmowe konto

PLN 99 PLN 0 / miesiąc
 • korespondencja przez wszystkie dostępne kanały (poczta, flirt, czat)
 • blokowanie kontaktów
 • zapraszanie użytkowników bez abonamentu
 • porównywanie osobowości i zainteresowań na najwyższym poziomie
 • dostęp do zdjęć i szczegółów profili wszystkich użytkowników
 • udostępnianie zdjęć wybranym osobom
 • promocja z Klubu singli

VIP

PLN 78 / miesiąc
 • korespondencja przez wszystkie dostępne kanały (poczta, flirt, czat)
 • blokowanie kontaktów
 • zapraszanie użytkowników bez abonamentu
 • porównywanie osobowości i zainteresowań na najwyższym poziomie
 • dostęp do zdjęć i szczegółów profili wszystkich użytkowników
 • udostępnianie zdjęć wybranym osobom
 • promocja z Klubu singli

Opinie na temat Erodate.pl

Czy warto założyć konto? Opinie są różne. Dla jednych Erodate okazał się najlepszym portalem randkowym w Polsce, dzięki któremu nawiązali długoterminowy romans, dla innych okazał się okazją do jednowieczorowej przygody. Negatywne opinie to przede wszystkim te od osób biseksualnych, ponieważ, jak opisują, nalezienie biseksualnej kobiety czy mężczyzny na tym profilu graniczy z niemożliwym. Poniżej przytoczono kilka opinii użytkowników:

Agnieszka K.

Joanna

25 lat, warszawa

Ja mam konto od maja 2015 roku i poznałam naprawdę uczciwego przystojnego faceta z którym się już spotkałam 3 razy . Podoba mi się ten portal. Jeśli mam ochotę to odpisuję jeśli nie to nie. Nie ma chamstwa można poznać naprawdę fajnych ludzi nie idąc z nimi do łózka. Tak wiec POLECAM

Kacper J.

Radek

30 lat, gdańsk

Ja mam tam konto i jestem zadowolony. Fajne dziewczyny są. Portal gwarantuje dyskrecje także nie masz czego się obawiać. Polecam osobom które szukają przygód

Prawa autorskie © 2019 logopol.pl portal randkowy