W dzisiejszych czasach nikogo już nie dziwią sex randki. Tylko czasami gorszą osoby bardziej konserwatywne w swoich poglądach na temat kontaktów damsko-męskich. Co za tym idzie jest to wciąż temat tabu, który niczym zakazany owoc kusi wielu. Niestety nie jest to rozwiązanie dla wszystkich o czym trzeba pamiętać.

Dla kogo są seks randki?

Seks randkiSeks randki są przede wszystkim dla osób, które wiedzą czego można się spodziewać i czego oczekują od danej relacji. W praktyce oznacza to, że jeśli jesteśmy osobą bardzo uczuciową, która szybko się przywiązuje do drugiej osoby lub nawet zakochuje to nie powinniśmy w to wchodzić. Pół biedy jeśli mamy szczęście i znajdziemy kogoś o podobnym charakterze. Wtedy prawdopodobieństwo sparzenia się spada praktycznie do zera, a przedłużenie znajomości i rozwinięcie jej do związku jest jak najbardziej możliwe. W większości przypadków jednak kończy się na kilku spotkaniach w łóżku, po czym każdy idzie w swoją stronę.

Z założenia ten typ randkowania skupia się na jedno nocnych zbliżeniach. Szybki sex jest czymś naturalnym w świecie młodych. Każdy klub jest przepełniony osobami, które tylko szukają kogoś o podobnych potrzebach. Bardzo popularnym staje się również sex z nieznajomym. Ledwo poznani lądują w klubowej toalecie całując się namiętnie. Bez wymiany numerów, a często nawet imion.

Sex bez zobowiązań jest często praktykowaną terapią po zakończeniu burzliwych czy toksycznych związków. Osoby te wychodząc z założenia, że teraz potrzebują przerwy dają się ponieść chwili i umawiają się na nagie randki bez cenzury. Często eksperymentując bardziej niż mogliby przypuszczać, że są w stanie i otwierając się tym samym na zupełnie nowe sprawy łóżkowe, takie jak seks grupowy, czy seks ze starszymi partnerami, albo seks w miejscach publicznych.

Dla wielu osób jest to sposób na samotność. Osoby te nie potrafią zbudować trwałej i zdrowej relacji przez co muszą szukać chwilowych uniesień z nowymi osobami. Przy tym jest to dużo łatwiejsze, bo każda nowo napotkana osoba wywołuje tę samą ekscytację przed poznaniem się nawzajem co dodaje sporej dawki pikanterii zbliżeniom. Albowiem wszyscy wiemy, że początki relacji są najbardziej ekscytujące przez te pierwsze fascynacje drugą osobą.

Jak umawiać się na seks randki?

W dobie Internetu nigdy nie było łatwiej znaleźć kogoś do randki z tłem seksualnym. Życie seksualne wielu osób rozkwitło dzięki namiętny seks z niesnajomąspopularyzowaniu się różnych portali randkowych. Jedną z przełomowych aplikacji jest Tinder. Sex randki Tinder są jedną z najbardziej popularnych metod kontaktów damsko-męskich w dzisiejszych czasach. Sama idea portalu była nastawiona na emocjonalny fast food. Wystarczy, że dwoje ludzi się wzajemnie polubi, zacznie konwersację i randka bez zobowiązań gotowa.

Szybkie randki przeniosły się również na inne portale, które nie są bardziej nastawione na poznawanie ze sobą ludzi z wizją długoterminowej relacji. Oczywiście powodzenie znalezienia tam pasującej osoby do przygodnego seksu jest nikłe, jednakże nie niemożliwe.

W Internecie jest swoisty sex randki zone, gdzie możemy szukać szczęścia. Tworzone są specjalnie stargetowane strony, na których zrzeszają się osoby lubiące ten sport. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazy typu: portal sex randki, zone sex randki, sex Olsztyn czy speed dating Wrocław, a szybko znajdziemy randki na sex.

Sporo osób twierdzi, że istnieją sex randki za darmo. Niestety samo założenie randki już sprawia, że należy przygotować coś specjalnego na spotkanie. Co za tym idzie nie oczekujmy fajerwerków bez wcześniejszego poświęcenia odrobiny kreatywności czy pieniędzy. Samo znalezienie odpowiedniej osoby to tylko połowa sukcesu. Żeby randka zakończyła się oczekiwanym finałem wciąż trzeba wywrzeć odpowiednie wrażenie na tej drugiej osobie. Nie należy o tym zapominać.

Kogo można spotkać podczas szybkich randek?

czy warto chodzić na sex randki

Prawdziwą zmorą sex randek są osoby w związkach i małżeństwach. Niestety dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet. Znudzeni swoimi dotychczasowymi partnerami zaczynają szukać urozmaicenia w ramionach innych. Warto zatem podczas pierwszych rozmów wykonać pewnego rodzaju wywiad środowiskowy. Oczywiście nie daje nam to gwarancji szczerości drugiej osoby, ale zwiększa prawdopodobieństwo wydobycia jakiś informacji.

Wbrew pozorom szybkie randki Warszawa nie są tylko domeną ludzi młodych. Często osoby starsze niż dwudziestoparolatkowie, którzy z różnych powodów jeszcze się nie ustatkowali randkują właśnie w taki sposób. Randki dojrzałych wyglądają często ciut inaczej niż ich młodszych kolegów. Mniej w nich spontaniczności, a więcej nacisku na inne aspekty bliskości. W znaczącej wielkości jest to seks dla odważnych, gdyż znacznie częściej eksperymentują z różnego rodzaju fetyszami niż ludzie młodsi. Zdarzają się randki z osobami nawet dekadę młodszymi. Od strony tych drugich taki stan rzeczy określany jest jako randki z milfami (dojrzałymi kobietami, z odchowanym dzieckiem i po rozwodzie).

Znaczną część osób szukających seksu stanowią także pary zainteresowane kontaktami z osobą trzecią lub inną parą. Nazywamy ich swingersami. Często z wymianą partnerów, czasami nawet do celu tzw. kontrolowanej zdrady, gdzie jeden z partnerów ogląda drugiego podczas seksu z kimś zupełnie obcym – cuckold.

W większych studenckich miastach zdarzają się także chętne ukraińskie dziewczyny.

Podejście do seksu

sex portal

Stosunek płciowy jest traktowany jako największa możliwa intymność w jaką można wejść z drugim człowiekiem. Taki stan rzeczy skutecznie eliminuje próby randkowania w sposób opisany w tym artykule. Osoba, która tak podchodzi do seksu nie będzie w stanie w pełni otworzyć się przed nowo poznaną osobą i co za tym idzie w pełni czerpać przyjemności ze spotkania. Za sponsoruje sobie jedynie gorzkie rozczarowanie, gdyż taki rodzaj zbliżenia nie da nawet połowy tego co otrzymywała podczas kontaktów z bliskim partnerem. Nie jest to nic złego, trzeba jedynie pamiętać, że nie wszystko musi każdemu odpowiadać.

Osoby mniej konserwatywne w kwestii pożycia mają zdecydowanie łatwiej brać to co najlepsze w przygodnym seksie i tym samym nie mieć wyrzutów sumienia następnego dnia. Warto tutaj wspomnieć, że największym problemem podczas randki sex jest właśnie kac moralny, który przychodzi najczęściej następnego dnia. Kiedy dociera do nas co tak naprawdę się stało i w jaki sposób, nasz umysł zaczyna analizować i dochodzić do wniosku, że nie było to zbyt mądre posunięcie. Zdarza się to nawet osobom, które mają doświadczenie podczas przypadkowych zbliżeń.

Dzisiejszy świat definiuje podejście do seksu w bardzo różny sposób. Powstało wiele definicji ludzkich preferencji seksualnych. Kiedy zaczniemy randkować z pewnością spotkamy się z wieloma ludźmi, którzy wyznają różne zasady i niekoniecznie mogą one być spójne z naszymi. Istnieją otwarte związki poligamiczne, w których to oboje partnerów ma całkowitą dowolność w wyborze partnera na boku. Zdarzają się także związki akceptujące miłość i seks w większej grupie – najczęściej 3 osób. Taki stan rzeczy nazywamy poliamorią.

Jedno co jest na sto procent pewne to obcowanie ze środowiskiem przygodnych randkowiczów znacząco poszerza horyzonty. Nawet jeśli sam partner nie jest zbyt roztropny to wnosi coś do naszego życia. Pozwalają również poznać samego siebie co jest chyba największą ich zaletą ze wszystkich tych widzianych na pierwszy rzut oka.

5/5 - (1 vote)