Warszawa jako największe miasto i stolica Polski siłą rzeczy posiada największy potencjał jeżeli chodzi o organizację randek czy wydarzeń randkowych. Jeżeli dołożymy do tego liczbę ludności, która na co dzień przebywa, funkcjonuje na terenie miasta możemy uzyskać pokaźną liczbę osób chętnych do uczestnictwa w tego typu eventach.

randki Warszawa

Speed dating w Warszawie, eventy szybkich randek w stolicy

Jak wspomnieliśmy na początku Warszawa jako stolica spełnia wszelkie warunki do tego by pozostać liderem spośród wszystkich miast w Polsce jeżeli chodzi o ilość odbywanych randek w ciągu miesiąca. W mieście znajduje się wiele romantycznych miejsc które spełniają wymagania dotyczące organizacji takich wydarzeń jak randki Warszawa, między innymi kilkanaście parków czy plaża nad największa rzeką w Polsce – Wisłą. Niekończąca się ilość restauracji w których możemy zarezerwować stolik oraz kin których możemy zrobić wybrankę na komedię romantyczną.

Czy warto korzystać z portali randkowych, chodzić na randki?

Odpowiedź jest jednoznaczna tak portale randkowe są przeznaczone głównie dla osób które nie mają zbyt często okazji lub czasu do nawiązania nowych znajomości, a randki czy wydarzenia typu speed dating Warszawa tylko ułatwiają w tego typu procesach.

Zdajemy sobie sprawę że nie wszyscy mogą pozwolić sobie na na randkę z drugą osobą przez swoją nieśmiałość, wstydliwość czy inny powód dla którego na początku znajomości nie chcemy podawać. Dlatego dla naszego portalu randkowy przez który możesz nawiązać nowe znajomości, zależy głównie na komforcie jego użytkowników, dlatego pierwszy kontakt być może być jako spotkanie online, dzięki temu uczucia bądź emocje związane z tym wydarzeniem, nie paraliżują nas przez co możemy w miarę swobodnie kontynuować rozmowę z partnerem lub partnerką.

Korzystając z tego typu stron randkowych możemy bardzo szczegółowo wybrać wiek, zainteresowania czy nawet miejsce zamieszkania (Bielany, Wola, Praga Północ / Południe, Śródmieście, Ursynów i wiele, wiele więcej).

Kogo możemy spotkać na randkach w Warszawie

Kogo możemy spotkać na randkach w Warszawie?

W stolicy każdego dnia odbywa się kilkanaście eventów tego typu, w zależności na który się wybierzemy taką grupę docelową możemy tam zostać. Warszawa jest na tyle otwarta dla randkowiczów że możemy w niej spotkać osoby udające się na randki niepełnosprawni randki dla osób zapracowanych, rozwiedzionych, bądź randki w Warszawie z naszym wschodnim sąsiadem czyli randkowanie z Ukrainkami.

Co do wieku to oczywiście nie ma możliwości żeby spotkanie zostało umówione z dwiema osobami których różnica wynosi więcej niż 10 lat, chyba że jeden z partnerów, a także Ty zgodzicie się na tego typu zabieg. Jednak dominującą grupą docelową dla portali randkowych dla singli są osoby 30+ czy 40+ – oczywiście zdarzają się osoby młodsze i starsze, jednak są to sporadyczne przypadki.

Do wyboru do koloru, czyli mnogość wydarzeń randkowych w Warszawie

„Do wyboru do koloru”, co mamy na myśli używając tego zwrotu? W Warszawie odbywa się wiele wydarzeń typu szybkie randki Warszawa, randki Wrocław dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową czyli inaczej osób niepełnosprawnych, możemy zapisać się również na randki dla singli z Ukrainkami, Rosjankami, Niemkami czy osobami innej narodowości lub na eventy dla rozwiedzionych. Oprócz tego typu wydarzeń w stolicy przebywa bardzo dużo osób chętnych, które nawiązują nową znajomość zaczynając od rozmowy na czacie, rozmowy telefonicznej czy SMS.

Wydarzenia odbywają się w restauracjach w centrum miasta jak i na granicach miasta, każde wydarzenie tego rodzaju najczęściej jest plakatowane, nie sposób jest nie zauważyć. Niemniej jednak żeby nie zdarzyła się tego rodzaju sytuacja, że osoby samotne szukające drugiej połówki nie wiedzą na jakiego rodzaju randki mogą się wybrać przebywając w stolicy.

Oferta bogata kulturowo, portal randkowy dla każdego

Kandydaci na naszym portalu to osoby różnych narodowości, zaczynając oczywiście od Polski, idąc po osoby pochodzące z bliskiego wschodu czy państw bloku zachodniego jak Niemcy, Francja, Belgia, Włochy czy Hiszpania. Nawiązując znajomość z osobą pochodzącą z innego regionu świata mamy możliwość pierwszego spotkania w formie randki przez internet, dzięki czemu możemy przełamać pierwsze lody.

Na końcu warto zaznaczyć, że wszystkie korzystanie z portalu jest darmowe, wszystkie randki obywają się, bez żadnych opłat. Ty decydujesz z kim i kiedy się umówisz.

Opinie na temat portalu

Cześć, nazywam się Piotrek. Z portalu Logopol korzystam od dobrych kilku lat. Na co dzień studiuje w Warszawie, idąc do tak wielkiego miasta, nie znałem tam nikogo, stąd pomysł na rejestrację w portalu. Z osobami, które poznałem na chrześcijańskiej randce kontakt utrzymuję do dziś.

Piotr, 26 lat

Nie jestem z Warszawy, na co dzień pochodzę z Pomorza. W Warszawie przebywam regularnie co drugi weekend, a w oczekiwaniu na obowiązki pracownicze często wam wiele wolnego czasu, który poświęcam właśnie na czat z osobami chętnymi poszerzyć swoje znajomości.

Aga, 31 lat

Do tej pory korzystałam z różnych portali randkowych, na ogół płatnych i tak jak tu opisane – bez specjalnych efektów, nawet nie chcą odpisywać, mało tego większość pewnie z nich to zajęte do czasu aż trafiłem na portal Logopol, który z czystym sumieniem mogę polecić.

Wiktoria, 34 lata

5/5 - (1 vote)