be2

be2

9.7

5/5

Be2 portal randkowy

Be2 to portal randkowy prężnie rozwijający się w internecie jako serwis randkowy od 2004 roku. Jest to najdłużej działający w Polsce portal randkowy. Znalazł się on na liście najlepszych portali randkowych. Firma swoją unikatowość zawdzięcza przede wszystkim temu, że w odróżnieniu od innych portali za cel obiera dobranie osób tak, by stworzyli stały związek partnerski bądź przyjacielski. Wszystko to dzięki bazowaniu na szacowaniu kompatybilności osobowości za pomocą analizy naukowej – model matematyczny wykorzystuje psychologiczne, antropologiczne jak również socjologiczne kryteria.

Plusy i minusy Be2

Do plusów portalu należy jego unikatowość – w odróżnieniu od innych stron portal randkowy Be2 za cel obiera dobranie osób tak, by stworzyli związek partnerski bądź przyjacielski co sprawia, że portal można określić jako katolicki portal randkowy zgodny z Religią co ma istotne znaczenie dla osób wierzących.

Portal oczywiście nie ogranicza się tylko do osób wierzących. Jest on skierowany do każdego, kto chciałby znaleźć swoją drugą połówkę. Istnieje możliwość randkowania i nieangażowania się w stały związek z osobami z innego miasta, kraju a nawet kontynentu.

Portal Be2 stanowi idealne rozwiązanie dla singli, którzy nie chcą się angażować w stały związek ale nie chcą także zupełnie rezygnować z życia towarzyskiego. Mogą oni umawiać się na niezobowiązujące randki w różnych miastach, mogą o być np. randki w Krakowie, jakże urokliwym i romantycznym Polskim mieście. Serwis randkowy Be2 można bezspornie określić jako najlepszy portal randkowy dla singli.

be2

be2

9.7

5/5

Portal jest przeznaczony dla osób w każdym wieku od 18 roku życia wzwyż. Codziennie przybywa tu około dwadzieścia tysięcy nowych użytkowników co oznacza, że każdy znajdzie odpowiednią dla siebie osobę do rozmów, spędzania czasu, randkowania czy stworzenia trwałego związku.

Plusem jest również dyskrecja i prywatność – to użytkownicy portalu decydują kiedy i komu chcą ujawnić swoje dane osobowe.

Minusem jest to, że na portalu nie mogą się zarejestrować osoby mieszkające w Luksemburgu. W innych krajach nie stanowi to problemu.

Portal randkowy Be2: wersja darmowa vs premium

Portal randkowy Be2 wersja darmowa vs premiumUtworzenie konta i następnie logowanie do Be2 jest bardzo intuicyjne. Wystarczy zaznaczyć, czy jesteśmy mężczyzną czy kobietą, poszukujemy partnera czy partnerki podać e-mail i hasło. E-mail nie jest udostępniany osobom trzecim. Użytkownik podaje e-mail jedynie w celu rejestracji po czym otrzymuje droga mailową kod który służy do logowania. E-mail służy portalowi Be2 jedynie do kontaktu z użytkownikiem.

Wersja darmowa obejmuje darmową rejestrację a także test psychologiczny. Po uzupełnieniu tegoż testu użytkownik otrzymuje wynik – jaką ma osobowość. Do tejże osobowości algorytm matematyczny dobiera inną pasującą osobowość. Następnie obie strony są powiadamiane o sobie (otrzymują skrócony opis danego użytkownika). Dopiero w chwili akceptacji zarówno jednej jak i drugiej strony użytkownicy mogą do siebie napisać i rozpocząć korespondencję.

Wersja premium Be2 stanowi dodatkowo gwarancję kontaktu z co najmniej dziewięcioma dopasowanymi na podstawie algorytmu osobom. Dzieje się tak również po wygaśnięciu konta. Gdyby okazało się, że na czas trwania konta Premium użytkownik nie nawiąże kontaktu z minimum 10-cioma osobami to nastąpi przedłużenie dostępu do czasu, aż owe kontakty zostaną nawiązane. Użytkownik wersji Premium ma także możliwość podglądu, jakie osoby odwiedziły jego profil. Opłata za prowadzenie konta Premium została podana w regulaminie serwisu.

Koszt konta Premium to około 150 złotych za 3 miesiące użytkowania.

Bez względu na to, jakie konto wybierzemy (darmowe czy Premium) szanse na znalezienie sympatii zwiększy uzupełnienie profilu- dodanie zdjęcia, opisanie swoich pasji, zainteresowań.

Be2 – rezygnacja – jak usunąć konto?

W każdej chwili użytkownik portalu Be2 może usunąć swoje konto. Wypowiedzenie członkostwa w portalu Opinie na temat portalurandkowym następuje poprzez kliknięcie łącza „dezaktywuj profil” w menu „ustawienia” na stronie serwisu randkowego be2.

Ponad to konto zostaje usunięte automatycznie przez portal Be2 jeśli użytkownik nie logował się na swój profil w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Jest to powodowane chęcią stałego uaktualniania bazy użytkowników i usuwania kont osób które nie są już zainteresowane korzystaniem z usług Be2.

Bezpieczeństwo portalu Be2

Opiera się przede wszystkim o kilka filarów :

  • Monitorowanie – stała kontrola treści pojawiających się na portalu przez serwis klienta be2 w którym są zatrudnione osoby z aż 6-ciu kontynentów. Serwis służy pomocą zwłaszcza w przypadkach doświadczenia nieprzyjemności ze strony innego użytkownika.
  • Informacje osobiste – ukrywamy adresy e-mailowe i telefony użytkowników. To użytkownik może zdecydować o udostępnieniu tychże danych innym użytkownikom.
  • Informacje w profilu – serwisanci portalu sprawdzają treści, jakie użytkownik chce udostępnić na swoim koncie aby ograniczyć do zera treści obraźliwe, wulgarne czy niestosowne do regulaminu. Zakazana jest publikacja pornografii.
  • Bezpieczeństwo w dokonywaniu płatności – w celu uiszczenia płatności użytkownik korzysta z SSL (Security Socket Layer) które wraz z szyfrowanymi formularzami zapewniają, że dane podawane podczas dokonywania płatności nie dostaną się w ręce osób trzecich
  • Zaufany serwis – serwis nie zakłada fałszywych profili. Nie współpracuje z zewnętrznymi firmami w celu zwiększenia ilości wiadomości wysyłanych do użytkownika.
be2

be2

9.7

5/5

Opinie użytkowników

Be2 tak samo jak Singless50 posiada mnóstwo pochlebnych opinii. Są one najlepszym potwierdzeniem a zarazem gwarancją skuteczności portalu be2. Kilka z nich znajduje się poniżej
Agnieszka K.

Agnieszka

25 lat, warszawa

Znalazłam swoją miłość w pewną listopadową noc i od tamtej pory wszystko jest wspaniałe. Jesteśmy ze sobą naprawdę szczęśliwi! Dziękuje Be2 za pomoc w jej odnalezieniu. Bez Waszej pomocy nie byłbym w stanie odnaleźć tak wspaniałego mężczyzny. Teraz, wszystko się zmieniło: życie jest piękne!

Łukasz Z.

Łukasz

30 lat, gdańsk

Rok temu poznałem Anię w Be2 i po kilku miesiącach zdecydowaliśmy się pójść razem na kolację. Później, wychodziliśmy na drinki, spędzaliśmy wspólnie czas i w końcu pojawiła się miłość. Teraz, nasz związek jest jak z bajki. Jestem pewny, że ta miłość nie przeminie, bo jest po prostu doskonale.

Magdalena W.

Magdalena

29 lat, Kraków

Poznaliśmy się w Be2 rano pewnej niedzieli. Oboje pisaliśmy do innych osób, ale myślę, że oczarowaliśmy się sobą nawzajem i kilka dni później postanowiliśmy się spotkać na żywo. Byliśmy naprawdę zdenerwowani, ale już w pierwszych chwilach spotkania zaczęliśmy się śmiać.

Kacper J.

Kacper

29 lat, Wrocław

Wiele opinii pokazuje, że osoby początkowo sceptycznie nastawione do randkowania przez internet po założeniu konta i umówieniu się z innym użytkownikiem przekonały się, iż w sympatyzowaniu przez internet nie ma nic złego i polecają ten sposób nawiązywania znajomości swoim przyjaciołom czy członkom rodziny.

be2

be2

9.7

5/5