Czym są szybkie randki?

szybkie randkiDawno, dawno temu zanim pojawił się Internet nasi przodkowie, w porównaniu z nami, mieli nieco mniejsze pole manewru w poszukiwaniu miłości. Czasy się zmieniły a wraz z nimi sposoby zawierania znajomości. Dziś już nikogo nie dziwi, gdy okazuje się, że kolejna para znajomych poznała się w sieci. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Wśród różnych opcji, jakie daje nam Internet są szybkie randki. Czym są? Na jakiej zasadzie działają? Czy jest to dla Was? O tym przekonacie się lada chwila.

Na czym polegają szybkie randki?

Sama nazwa jest jednocześnie odpowiedzią na pytanie – są to randki, które z założenia trwają bardzo krótko. W standardowych spotkaniach tego typu bierze udział tyle samo kobiet, co mężczyzn. Przedstawicielki płci pięknej siadają przy dwuosobowych stolikach, zostawiając miejsce po przeciwnej stronie dla partnerów. Panowie na dźwięk dzwonka przysiadają się do pań, mają 5 minut na rozmowę i pytania. Gdy czas minie, mężczyźni przesiadają się do stolika obok. Randki Warszawa czy Katowice trwają tak długo, aż każda z kobiet będzie miała okazję porozmawiać ze wszystkimi uczestnikami. Jeśli ktoś wzbudził nasze zainteresowanie, zaintrygował nas przez minione kilka minut, odpowiedział na wszystkie pytania – powinniśmy zaznaczyć krzyżyk przy danym imieniu w formularzu. Numer kontaktowy do wybranego partnera otrzymamy tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy też przypadniemy do gustu.

Kogo możemy spotkać?

Wbrew pozorom odpowiedź na to pytanie wcale nie jest tak prosta. Po pierwsze randki dla speed dates w Twoim mieściesingli – w zależności od tego do jakiej kategorii wiekowej się kwalifikujemy, spotkamy swoich rówieśników. Jedni szukają miłości na całe życie, inni przyszli się po prostu dobrze bawić. Choć nie gwarantujemy spotkania drugiej połowy, możecie być pewni dobrej zabawy. Po drugie ludzi o najróżniejszych zainteresowaniach i to dosłownie! Nie sposób opisać skrajność osób, które przychodzą na szybkie randki. To świetny sposób na zawieranie nowych znajomości i otwieranie się na charaktery całkowicie odmienne od naszych.

Gdzie odbywają się szybkie randki?

Na obecną chwilę speed dating odbywa się w większości polskich miast takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Lublin czy Rzeszów. Dzięki swojej popularności stają się wszechobecne w naszym kraju. Jeśli jesteście zainteresowani, wystarczy zalogować się na portalu randkowym, następnie wybrać miasto, wypełnić formularz zgłoszeniowy i zjawić się na szybkie randki Katowice, Kraków czy Wrocław.

Czy szybkie randki są dla mnie?

Szybkie randki online są dla każdego i to bez wyjątku! Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i oderwij się od szarej codzienności. Szybkie randki Warszawa, Katowice czy speed dating Wrocław są dla ludzi, którzy szukają przygód i dobrej zabawy. Nie szukaj wymówek, wystarczy w ciągu tygodnia znaleźć 2 godziny i otworzyć się na nowe znajomości. Czy warto? Oczywiście, że tak. Jeśli nie uda się za pierwszym razem … jak mawiają „nie od razu Rzym zbudowano” i podobnie jest ze związkiem. Być może znajdziesz przyjaciela?

Zalety szybkich randek

W pędzie życia codziennego dopada nas monotonia. Dni tygodnia wyglądają podobnie, co w szczególności doskwiera osobom samotnym. Wieczory spędzone w pojedynkę stają się przytłaczające. Jednak szukanie drugiej połówki nie jest już tak proste jak za czasów młodości, gdy otaczaliśmy się wieloma osobami i nie potrzebowaliśmy szybkich randek. Chodzenie na imprezy to nie zawsze są nasze klimaty. Zatem czas spróbować czegoś nowego – szybkich randek! Jeśli wciąż nie jesteście przekonani, przekonamy Was my.

portal randkowy dla każdego

Oto 10 powodów, dla których warto uczestniczyć w speed dating:

1. Nowe znajomości – właśnie o tym wspominaliśmy na początku. Z wiekiem poznajemy coraz mniej nowych osób i automatycznie zamykamy się na nowe znajomości. Szybkie randki, inaczej speed dating to świetny krok naprzód i przełamanie się do spotkania nowych, intrygujących ludzi.

2. Jeden cel – uczestnicy na szybkich randkach przychodzą w tym samym celu. W przeciwieństwie do imprez różnego rodzaju, podczas szybkich randek poznacie przynajmniej kilka nowych osób, które przyszły z podobnymi zamiarami do waszych. Wśród nich być może znajduje się osoba Wam pisana – kto wie?

3. Przewaga nad znajomościami zawieranymi w Internecie – jeśli ktokolwiek z Was próbował zawierać znajomości w sieci, ten z pewnością przekonał się, że często taka miłość stratą czasu – w najlepszym przypadku kończą się spotkaniem i… rozczarowaniem, a nie dążeniem do związku. Szybka randka od razu rozwiewa wszelkie wątpliwości, pozwala dokonać wyboru.

4. Ciekawa formuła – jak sama nazwa wskazuje wszystko odbywa się w tempie błyskawicznym. Gdy dana osoba przypadnie nam do gustu z wzajemnością w ciągu doby otrzymamy wiadomość z numerem kontaktowym.

5. Rozwijanie umiejętności – dokładnie tak! Takie szybkie randki to możliwość ćwiczenia i rozwijania umiejętności interpersonalnych, dzięki czemu stajemy się znacznie bardziej otwarci na nowe znajomości. Czy warto? Oczywiście!

6. Przełamanie barier – zastanów się ile razy zdarzyła się sytuacja, gdy któraś z osób bardzo Ci się spodobała, ale brak odwagi zdominował całe Twoje ciało? Na szybkich randkach nie musisz się tym przejmować. Tutaj każdy uczestnik ma okazję porozmawiać z każdym, to zdecydowanie na plus takich randek.

7. Bezpieczeństwo – to kolejna przewaga nad znajomościami, które rozpoczynamy w Internecie. Speeddating są w pełni bezpieczne – uczestnicy zostali zweryfikowani na podstawie wypełnionych formularzy oraz zaakceptowania regulaminu.

8. Brak zobowiązań – przynajmniej raz w życiu każdemu zdarzyła się nieudana randka, która nie miała końca, prawda? Szybkie randki są… szybkie, dlatego tylko kilka minut spędzimy z osobą, która nie jest w naszym typie.

9. Miłość kontra przyjaźń – nie dajemy Wam gwarancji na spotkanie miłości swojego życia, ale podczas speed dating możecie poznać bratnią duszę, chrześcijańskie randki to też dobry wybór.

10. Szkoda życia by spędzić je samemu, dlatego czas coś zmienić. Dołącz do grona randkowiczów, zapisz się i zawieraj nowe znajomości!

Speed dating Wrocław – Szybkie randki Kraków