Randki dla niepełnosprawnych

Każda z osób zasługuje na akceptację, zrozumienie, miłość czy bliskość drugiej osoby, nie wykluczając z tego grona osób niepełnosprawnych. Randki dla niepełnosprawnych to wydarzenie które ma na celu poznanie ze sobą dwóch osób, których w jakimś stopniu dotknęła fizyczna niepełnosprawność, tak samo jak katolickie randki są dla osób ceniące sobie wartości chrześcijańskie, tak samo randki dla niepełnosprawnych zawsze znajdą swoją grupę docelową.

Randki niepełnosprawni, czyli równe szanse dla każdego

Randki dla niepełnosprawnychPortal randkowy Logopol wychodzi z założenia, że każdy z nas ma prawo do równego traktowania w każdej sferze – nawet intymnej. Każdy użytkownik portalu randkowego po podaniu kilku podstawowych informacji dobierana jest dla niego druga połówka. Osoby niepełnosprawne tak samo jak osoby w pełni sprawne mają mają swoje potrzeby do zaniepokojona, w tym potrzeba bliskości, mogą korzystać z pełni praw, korzystać z życia, umawiać się z polkami, Rosjankami czy na randki z Ukrainkami – jednym słowem brać życie garściami. Co rozumiemy poprzez stwierdzenie niepełnosprawni randki? Osoby niepełnosprawne oczywiście mogą także umawiać się na randki w parku, na romantyczną kolację do restauracji, na film do kina czy wieczorny spacer nad brzegiem jeziora, żadnych ograniczeń.

Każdą znajomość zaczynasz od rozmowy, może być to forma randki na czacie, randka przez telefon czy SMS. Każde spotkanie dla osób ograniczonych ruchowo często może wymagać obecności osób trzecich, w zależności od formy i stopnia upośledzenia jedna z osób uczestniczących w randce może wymagać obecności opiekuna, nie musimy się tym przejmować jest to normalna sprawa w przypadku tego rodzaju wydarzeń.

Dla kogo są tego rodzaju randki i gdzie możemy się na nie udać?

Jak wspomnieliśmy na początku artykułu, tego rodzaju randki dla osób samotnych są niemalże dla każdego, nazwa „niepełnosprawni” Randki niepełnosprawni, czyli równe szanse dla każdegomówi nam, które osoby mają pierwszeństwo, kogo możemy się spodziewać wysyłając zgłoszenie z tej strony. Randki dla osób ograniczonych osób to tylko nazwa, pamiętajmy, że po drugiej stronie zawsze jest druga osoba czyli dusza, charakter i uczucia.

Oprócz randek przez internet mamy możliwość organizacji tego rodzaju eventów w niemalże wszystkich miastach Polski, zaczynając od stolicy, idąc po Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin i kończąc na organizacji randek w Olsztynie. W obecnych czasach niemalże każde miejsce posiada miejsca dostosowane do osób ograniczonych ruchowo, mowa tu o stanowiskach w restauracji, w kinach, w galeriach handlowych, nie możemy również zapomnieć o miejscach parkingowych, które co raz częściej są „instalowane” przy niemalże każdym parkingu.

Podsumowując, obecnie ograniczenia w randkach dla osób niepełnosprawnych nie istnieją, każda bariera, która uniemożliwia spotkanie dwóch osób leży w głowie.

Na przestrzeni lat wiele się zmieniało jeśli chodzi o wymagania i oczekiwania jeśli chodzi o randkowanie. Osoby niepełnosprawne, nieważne, czy posiadające niepełnosprawność widoczną gołym okiem czy nie, bały się odrzucenia przez potencjalnego partnera. Ich randkowanie ograniczało się jedynie do wymieniania wiadomości z drugą osobą, gdyż większość z nich w chwili spotkania natknęła się na niezbyt przychylny tekst czy wzrok partnera.

Jak dokonać zapisu na randki dla osób ograniczonych ruchowo?

Nic prostszego. Nasz portal ogranicza się naprawdę do minimum formalności. Wystarczy podać swoje podstawowe dane (w tym czy jesteś osobą wymagającą obecności opiekuna). Po przejściu tego etapu system dobierze najlepszych kandydatów/kandydatki, spośród których to ty wybierzesz osoby z którymi chciałbyś/chciałabyś nawiązać kontakt.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące eventu szybkich randek zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami związanymi z tym wydarzeniem.

Opinie

Opinie to bardzo ważny czynniki, najczęściej decydujący o tym czy dokonamy zgłoszenia na portalu randkowym. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi opiniami.