C-Date

4.5/5

9.4

Portal randkowy C-date

C-date, czyli w rozwinięciu Casual Dating, oznacza w polskim tłumaczeniu nieformalne randki, do tego właśnie służy ten portal. Dzięki niemu możesz umówić się na spotkanie z wieloma ludźmi, beż żadnych zobowiązań.

Jeżeli masz ochotę na flirt lub gorący seks, serwis ten jest przeznaczony specjalnie dla ciebie. Nie ważne czy jesteś singlem czy w związku, nawet małżeńskim. Twoje relacje z innymi ludźmi nie mają żadnego znaczenia. Serwis przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn zarówno o orientacji heteroseksualnej jak i homoseksualnej. Portal randkowy C-date przeznaczony jest dla każdego, bez żadnych ograniczeń z wyjątkiem wieku, aby z niego korzystać musisz mieć ukończone 18 lat. Serwis tak samo jak Let’s Date pl posiada funkcję, która na podstawie odpowiedniego algorytmu, przyporządkowuje odpowiednie propozycje kontaktów, względem wybranych przez ciebie wymagań, za pomocą kryterium wyszukiwania.

Opinie użytkowników

Opinie o C-date, jak na na temat każdego portalu randkowego są podzielone. Niektórzy są zadowoleni z oferowanych usług, inni jednak wręcz przeciwnie. Mimo to, można zauważyć przeważającą ilość opinii negatywnych. Przede wszystkim portal randkowy C-date nie posiada systemu pomagającego w weryfikacji prawdziwości zakładanego profilu. Wielu użytkowników skarży się na to, że miało do czynienia z fałszywie stworzonymi kontami. Dostawali oni wiele wiadomości z kont z Australii czy Nigerii, niepoprawnie przetłumaczonych przez translator Google. To spowodowało wielkie niezadowolenie i brak zaufania do jakości portalu. Z obserwacji użytkowników można zauważyć, iż z serwisu C-date korzystają zarówno mężczyźni jak i kobiety. Po za tym, kwestia spotkania się nieznajomych sobie osób na jedną noc, również przysparza wiele wątpliwości oraz sprzecznych opinii na ten temat. Ogólnie mówiąc strona ta jest bardzo kontrowersyjna.

c date polska
C-Date rejestracja

Rejestracja do portalu randkowego C-date jest całkowicie darmowa, jednak daje ona dostęp wyłącznie do podstawowych funkcji tej usługi. Aby rozpocząć rejestracje do serwisu, musisz przejść na stronę c-date.pl, wpisując podany adres w wyszukiwarkę internetową.

 1. Następnie wybierasz odpowiednie opcje z podanych kategorii, dotyczące twojej płci oraz płci osoby, z którą chciałbyś/chciałabyś się umówić na randkę. Gdy wybierzesz już odpowiednie opcje, kliknij w przycisk „Darmowa rejestracja!”.
 2. Kolejnym krokiem jest weryfikacja poszukiwanych przez ciebie doświadczeń. Musisz wskazać, czy zależy ci na poznaniu innych samotnych osób, dyskretnym romansie, flircie, grze, oglądaniu a może rozmowie. Masz możliwość wybrania wszystkich tych opcji. Gdy już się zdecydujesz wybierz przycisk „Dalej”.
 3. Kolejno musisz określić, czy jesteś bardziej zainteresowany/-a mężczyznami czy kobietami, oraz wybierasz opcję „Dalej”. Uzupełniasz dane twojego pochodzenia wpisując kraj i województwo.
 4. Kolejnym krokiem jest podanie daty urodzenia oraz statusu związku. Następnie jesteś zmuszony/-a opisać swój wygląd podając wzrost, budowę ciała, długość i kolor włosów oraz kolor oczu. Jest to ważna część rejestracji, ponieważ na tej podstawie będą dopasowywane twoje kontakty.
 5. Ostatnim krokiem będzie podanie informacji z jakiego źródła dowiedziałeś się o portalu, adresu e-mail oraz wpisanie hasła do portalu C-date i zatwierdzenie regulaminu. Na sam koniec wystarczy wybrać przycisk „Zarejestruj darmowy profil”.

W ten sposób twoje konto jest już gotowe do użycia.

C-Date

4.5/5

9.4

C-Date zakładanie konta

Po rejestracji konta należy zalogować się do portalu. Następnie możemy dodać swoje zdjęcie, co pomoże nam w szybszym znajdywaniu odpowiednich kontaktów. Portal przewidział opcje pokazywania zdjęć tylko wybranym osobą. Należy również uzupełnić swój profil podając informację dotyczące: branży, edukacji, ozdobienia ciała, stosunku do alkoholu i palenia. Można jednak pominąć ten etap, chroniąc swoją prywatność i wybrać opcje takie jak: „Wolę nie mówić”, „Przekonaj się sam/a”, „Zapytaj mnie osobiście”. Następnym krokiem jest podanie 3 słów, które najlepiej cię opisują i 3 części ciała, które najbardziej w sobie lubisz.

Logowanie do portalu

Logowanie do serwisu C-date jest bardzo proste i nie stwarza wielkich trudności. Należy wpisać adres w przeglądarkę internetową, po czym jesteś przekierowywany na odpowiednią stronę. Aby zalogować się do portalu na swoje konto należy podać wskazany przy rejestracji adres e-mail oraz hasło. Usługa ta jest dostępna również w wersji na telefon. Systemy Android i iOS pozwalają na darmową instalację aplikacji na twoim smartphonie. W związku z tym aplikacji możesz użyć w każdym czasie, czy to w domu, czy w trakcie podróży.

Opcja premium, a bezpłatne funkcje portalu

Bezpłatna wersja bardzo ogranicza korzystanie z portalu C-date. Bo wiem posługując się tą wersją, będziesz mógł/mogła jedynie otrzymywać wiadomości od innych użytkowników, oraz sprawdzać kto oglądał twój profil Jeżeli pragniesz jednak odpisać na przesłaną wiadomość i wejść w interakcje z daną osobą jesteś zmuszony/-na do zakupu wersji premium. Masz do wyboru różne opcje płatności w zależności, od czasu na który chcesz wykupić korzystanie z portalu randkowego. Wygląda to następująco:

 • abonament roczny 418,80 zł (34,90 zł/miesiąc),
 • abonament półroczny 269,40 zł (44,90 zł/miesiąc),
 • abonament na 3 miesiące 224,70 zł (74,90 zł/miesiąc).

C-Date

4.5/5

9.4

Od ciebie zależy którą opcje wybierzesz. Jeżeli wykupisz konto premium, masz możliwość dodania danego profilu do ulubionych i nawiązania z nim kontaktu. Co więcej możesz użyć funkcji „Poproś o zdjęcie”, osoby, które mają je ukryte i nie chciały się wcześniej ujawniać publicznie. Możesz otrzymać na wskazany adres e-mail powiadomienia o aktywności innych użytkowników na portalu. Jeżeli wykupisz abonament ulega on cyklicznemu odnowieniu.

W zakładce „Kontakty” możesz określić wybrane przez ciebie kryteria wyszukiwania, takie jak:

 • stan cywilny,
 • orientacja seksualna,
 • cechy wyglądu,
 • preferencje relacji oraz seksualne.

W każdej chwili możesz edytować powyższe dane wyszukiwania. Poza tym portal randkowy C-date daje gwarancję minimalnej ilości proponowanych kontaktów, w zależności od tego na jaką opcję pakietu się zdecydujesz.

Kupno abonamentu na 3 miesiące, daje minimum 5 propozycji kontaktów, w czasie jego trwania. Opcja 6-miesięcznego abonamentu, gwarantuje minimum 15 propozycji kontaktów, natomiast 12-miesięczny abonament, zapewnia minimum 30 propozycji kontaktów.

Jak usunąć konto na C-Date?

Jeżeli z jakiegoś powodu przestałeś korzystać z portalu i chcesz go usunąć, możesz  zrobić to w każdej chwili. Wystarczy tylko wejść do formularzu usuwania kotna, na portalu C-date.

Żeby to zrobić, musisz wejść w zakładkę „Ustawienia”, a następnie wybrać przycisk „Dezaktywuj profil”. Będziesz miał podane dane dotyczące twojego członkostwa oraz daty ponownego odnowienia subskrypcji. W związku z tym, polecam zwrócić na to uwagą i anulować swoje konta przed kolejną płatnością, gdyż będzie to bardziej opłacalne. W razie trudności można kontaktować się z działem obsługi klienta poprzez e-mail, faks, oraz tradycyjną formę listowną. Siedziba firmy znajduje się w Luksemburgu.