Let's Date

Ocena 9/10

5/5

Ponad +300 000 osób. Bezpłatna rejestracja na portalu.

portal randkowy letsdate

Szanse na znalezienie partnera: 10/10

Bezpieczeństwo portalu: 10/10

Cena: 8/10

Ilość zarejestrowanych użytkowników: 9/10

Użytkowników online: 8/10

Łatwość nawigacji: 9/10

Pomoc administracji: 10/10

Ocena LoveGoPoland: 10/10

Letsdate – ekskluzywny portal randkowy

Serwis randkowy Letsdate to niesamowita oszczędność czasu. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym możliwe jest przebywanie na nim praktycznie cały czas lub zaglądanie tam w dowolnym miejscu i czasie. Portal Letsdate dostępny jest nie tylko na komputerach, ale także w wersji mobilnej, przez aplikację, którą ściągnąć można na swojego smartfona czy tableta. Od użytkowników zależy, czego oczekują od danej relacji. Wszystkie istotne kwestie można ustalić w dostępnych w portalu randkowym opcjach personalizacji własnego profilu. Sam decydujesz, jakimi informacjami o sobie się podzielić z potencjalnymi partnerami, a jakie na razie (lub na stałe) zachować dla siebie.

Serwis randkowy Letsdate to także niesamowita oszczędność czasu. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym możliwe jest przebywanie na nim praktycznie cały czas lub zaglądanie tam w dowolnym miejscu i czasie. Portal Letsdate dostępny jest nie tylko na komputerach, ale także w wersji mobilnej, przez aplikację, którą ściągnąć można na swojego smartfona czy tableta. Co jest minusem portalu Letsdatee? Jak przy każdych spotkaniach online nie ma do końca pewności, czy osoba po drugiej stronie łącza internetowego jest tym, za kogo się podaje. Czy atrakcyjne profilowe zdjęcie jest prawdziwe albo aktualne. Jednakże nawet ten mankament spotkań internetowych zminimalizowany jest przez starania administratorów portalu, mające zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo użytkownikom serwisu randkowego Letsdate.

Opinie o tych serwisach są zróżnicowane, jest w przeważającej części pozytywne. Każde z nich nieco się różni, akcentując inne wartości. Academic Singles na przykład to społeczność ludzi z wyższym wykształceniem, poszukujących romantycznych – lub erotycznych – doznań. Singles50 to miejsce spotkań przeznaczone dla singli powyżej pięćdziesiątego roku życia. Mimo pewnego ograniczenia lub raczej progu wiekowego, portal Singles50 nie stawia żadnych warunków co do orientacji seksualnej. Już przy logowaniu zaznaczyć można opcję, czy jest się kobietą czy mężczyzną oraz jaka płeć Cię interesuje, jeśli chodzi o romantyczne związki. Tak więc to portal zarówno dla ludzi hetero, jak i homo. Portale randkowe dla gejów czy lesbijek istnieją zatem na równi z tymi dla ludzi „straight”, o orientacji heteroseksualnej. Serwis randkowy Let’s Datee z kolei to ekskluzywny portal randkowy, jeden z najlepszych tego typu portali.

Spotkania z zapoznanymi osobami na Letsdate. mogą ograniczyć się do czat’u online, ale mogą równie łatwo przekształcić się w coś więcej.  Czy interesuje Cię jedynie seks czy coś więcej, portal randkowy Letsdate jest dla Ciebie. Randka w Olsztynie, w Krakowie, a może na drugim końcu świata? Albo pozostawienie danej relacji na etapie rozmów online (i wysyłania sobie zdjęć)? To Ty decydujesz, na co jesteś gotowy, na co masz ochotę i nastrój. Ponadto Letsdate jako wirtualne miejsce spotkań dostępne jest absolutnie dla wszystkich bez żadnych ograniczeń, czego niestety nie można powiedzieć o każdej restauracji, pub’ie, klubie czy teatrze. Spotkanie osób niepełnosprawnych jeszcze nigdy nie było tak proste jak poprzez portal randkowy Letsdatee pl.

456 tysięcy użytkowników

Portal MyDwoje to prawie pół miliona aktywnych użytkowników z zweryfikowanym profilem na portalu.

Zaawansowany dobór partnera

Innowacyjny, autorski algorytm doboru partnera. Dzięsiątki kryteriów do wyboru. To ty decydujesz kim ma być druga osoba.

Pomoc telefoniczna

Nad Twoim komfortem użytkownia dba cały zespół z pomocy technicznej. Na pewno nie zostaniesz z problemem sam.

Anonimowość i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych osobowych na portalu to priorytet. Najnowsze rozwiązania dbają o Twoje bezpieczeństwo.

Plusy i minusy portalu Let's Date

Wszelkie portale randkowe są bardzo popularne w dzisiejszych czasach, a zawieranie znajomości na nich weszło już niemal w zwyczaj. Według niektórych szacowanych danych już co piąta relacja współcześnie rozpoczyna się właśnie przez poznanie się online. Dlaczego portale randkowe, w tym serwis randkowy Letsdate są tak popularne? Mają na pewno wiele zalet. Dają przede wszystkim wolność wyboru.

Plusy

Minusy

Zakładanie konta na Let's Date

Na portalu randkowym Letsdate zakładanie konta jest niezwykle szybkie. Chyba żaden inny portal randkowy nie może pochwalić się tak iście ekspresowym, rekordowym tempem rejestracji. W trakcie zaledwie 60 sekund można stać się członkiem społeczności Let’s Date. Jedynie minuta Twojego czasu daje Ci szansę na poznanie atrakcyjnej osoby, być może przyszłego partnera na całe życie. W czasie krótszym niż zagotowanie się wody czy ugotowanie jajka, zdążysz nie tylko zarejestrować nowe konto. Nim minie sześćdziesiąt sekund Twoje konto będzie założone, a Ty otrzymasz możliwość czat’owania i umawiania się na randki, rzeczywiste czy wirtualne, z innymi użytkownikami serwisu.

Rejestracja krok po kroku

 1. Bezpłatnej rejestracji w serwisie randkowym Let’s Date możesz dokonać tutaj.
 2. Na początku drogi musimy określić swoją płeć (mężczyzna, kobieta), po zaznaczeniu klikamy przycisk Dalej
 3. W następnym kroku wybieramy płeć z którą chcemy nawiązać znajomość (kobieta, mężczyzna)
 4. W kroku nr 3 wpisujemy swój wiek
 5. Następnie podajemy swoje imię / ksywę
 6. W piątym kroku zakładania konta wybieramy miejsce zamieszania, bądź miejscowość w której przebywamy / chcemy nawiązać kontakt
 7.  W celu potwierdzenia danych, potwierdź swój e-mail
 8. TO WSZYSTKO! Teraz możesz bezpłatnie randkować i korzystać z udogodnień portalu Lets Date Polska.

Wersja darmowa vs. wersja premium

Na Letsdate dostępne są dwie wersje kont, można wybrać opcję zwykłą, całkowicie darmową lub opcję premium, wzbogaconą ekskluzywnymi, intrygującymi dodatkami. Wersja premium wymaga pewnej dopłaty, jednak jest to opcja w pełni dobrowolna. Nie trzeba więc płacić za korzystanie z portalu randkowego Letsdatee.pl. Wersja darmowa w zasadzie nie jest gorsza. Zapewnia naprawdę szeroką paletę możliwości użytkownikom, którzy postanowili właśnie do niej ograniczyć swoją aktywność w serwisie randkowym Let’s Date. Warto zauważyć, że opcji tych jest wyjątkowo duża ilość, nieporównywalna wręcz z tym, co oferują inne portale randkowe w darmowej wersji korzystania ze swoich usług. Na portalu nawet bez konta premium można wyszukiwać interesujące Cię profile innych użytkowników. Dostępna jest również opcja wysyłania wiadomości. Wyszukiwanie i kontakt z potencjalnym partnerem są więc zapewnione.

Start

PLN 99 / miesiąc
 • korespondencja przez wszystkie dostępne kanały (poczta, flirt, czat)
 • możliwość wybrania podstawowych filtrów podczas szukania znajomości
 • brak jakichkolwiek limitów
 • widok podstawowych informacji na temat drugiej połówki
 • szczegółowy widok profilu drugiej osoby
 • możliwość powrotu do rozmowy za pomocą archiwum
 • dostęp do ofert premium
 • możliwość korzystania z dodatkowych narzędzi premium w obrębie portalu

Jak usunąć konto na Lets Date?

jak usunąć konto na lets date

Rezygnacja z Letsdate wygląda nieco inaczej w zależności od wybranej wersji konta, premium czy zwykłego. Korzystanie z płatnej wersji profilu można anulować bez większych trudności. Ta operacja nie spowoduje jednak usunięcia konta na Lets Date. Wciąż będzie ono widoczne dla innych użytkowników. Po prostu stanie się w takim wypadku „zwykłą”, nie-premium wersją konta.

Dezaktywacja konta pozwala na jego „ukrycie” przed innymi użytkownikami. Jeśli po jakimś czasie postanowi się wrócić do danego portalu randkowego, wystarczy ponownie zalogować się na takim zamrożonym koncie.

Aby w pełnie, definitywnie usunąć konto na Letsdate, należy wybrać właśnie opcję „usuń”. Można zrobić to bezpłatnie w każdym czasie. Wtedy jednak ewentualny powrót wymagał będzie założenia nowego konta.

Opinie o serwisie randkowym Letsdate

Opinie o Letsdate, jakie krążą po Internecie są w zdecydowanej mierze pozytywne. Nie brak entuzjastycznych wyznań o znalezieniu tam miłości życia. Innym portal zapewnił przeżycie wymarzonej przygody erotycznej. Każdy jest w stanie znaleźć kogoś odpowiedniego dla siebie na Letsdate pl.

Opinie użytkowników, zadowolonych z usług serwisu, świadczą o tym, że każdy może znaleźć na tym portalu randkowym dokładnie to, czego szuka. Nieważne czy jest to „tylko” seks, czy miłość.

Asia

Asia

27 lat, warszawa

Jeżeli chodzi o mnie to byłam bardzo sceptycznie nastawiona do portali randkowych, nie ufałam im do momentu jak w Polsce nie pojawił się serwis LetsDate. Padła decyzja, że raz zaufam (bo w sumie każdy zasługuję na drugą szansę), do tej pory jestem w szczęśliwym związku z Wojtkiem 🙂

Łukasz Z.

Mariusz

33 latA, Poznań

Z portalu korzystam krótki czas, ale muszę przyznać, że możliwości i jakość dostarczanych usług jest na zupełnie innym poziomie niż, reszta tego typu portali w Polsce. Widać, że administratorzy pracują i cały czas starają się trzymać wysoki poziom portalu. Co prawda jeszcze nie jestem w związku ale dzięki Lets Date kilka pozytywnych spotkań już było.

Magdalena W.

Iwona

29 lat, olsztyn

Po nieudanym związku byłam samotna przez długi czas – zaczęło mi to dokuczać, potrzebowałam bliskości. Straciłam ochotę na imprezowanie, na spotkania towarzyskie w dużym gronie. Postanowiłam, że pierwszy raz w życiu skorzystam z portalu randkowego – padło na Lets Date. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to najlepszy tego typu serwis w Polsce. PS. Pozdrawiam Maćka!

Agnieszka K.

Ania

24 latA, Łódź

Z całego serca polecam Lets Date Polska – pierwszy serwis randkowy który nie nalicza jakiś dodatkowych opłat, szybka i sprawa rejestracja, a dobór drugiej osoby jest natychmiastowy (zawsze dobiera ci osoby online, więc logując się do portalu masz pewność, że dojdzie do jakiejś rozmowy). Szczerze polecam osobom chcącym coś zmienić w swoim życiu.

Magdalena W.

Baśka

21 lat, Morąg

Letsdatee pl to platforma, na której można znaleźć osobą na randkę i nie tylko. Rejestracja tra zaledwie dwie minuty, wystarczy przejść przez parę etapów, podając swój wiek, płeć, zainteresowanie kobietami lub mężczyznami, kod pocztowy w obrębie którego chcemy szukać nowych znajomości oraz adres mejlowy do weryfikacji. let’s date pl jest równie proste w obsłudze na dalszych etapach, dzięki czemu szybko można znaleźć kogoś interesującego w pobliżu swojego miejsca zamieszkania lub na wyjeździe. let’s date polska to świetne rozwiązanie dla singli.

Agnieszka K.

Weronika

24 latA, Łódź

Godny polecenia portal randkowy Let’s Date Polska, który w sposób szczególny łączy ludzi. Dzięki dostosowania do potrzeb klienta sprawa, że można prowadzić godzinne rozmowy z poznanymi osobami z co za tym idzie poznać drugą połówkę, przy której będziemy czuli się bezpiecznie, swobodnie oraz kochani. Z całego serca dziękuję za stworzenie takiego portalu randkowego. To Let’s Date pl pozwoliło na poznanie mojej drugiej połówki, z którą już wkrótce wstąpię w związek małżeński. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Bezpieczeństwo danych osobowych

bezpieczeństwo danych osobowych w lets date

Portal Letsdate dba o bezpieczeństwo danych osobowych swoich użytkowników z najwyższą starannością. Prywatność i bezpieczeństwo użytkowników również zapewnione są na najwyższym poziomie.

Dla ochrony użytkowników wdrożona jest między innymi reguła dostępności profili portalu wyłącznie, ekskluzywnie dla osób zarejestrowanych na serwisie Let’s Date Polska. Żadna osoba z zewnątrz nie ma więc dostępu do zdjęć czy innych poufnych informacji i wrażliwych danych osobowych.

Ponadto portal Letsdate zapewnia opcję ochrony przed fałszywymi profilami. Każdy użytkownik musi zweryfikować swoje konto przez email. Można także zgłosić profil co do którego ma się podejrzenie, iż jest fałszywy.

Media o nas

Let’s Date cd.

 We współczesnych czasach, kiedy każdy stawia na karierę i sukces zawodowy, zgubić można jakże istotną część życia – życie uczuciowe. A przecież to nie wysokie zarobki czy komfort pierwszej klasy w podróży, na który dzięki nim można sobie pozwolić powinny być najważniejsze. Życie to przede wszystkim relacje z innymi ludźmi. To, kto jest Tobie bliski, kogo nazywasz rodziną, czy partnerem, jest najważniejsze. To te osoby są przy Tobie w trudnych chwilach, wspierają Cię, gdy coś idzie nie tak. Również sukces i każdą radość warto mieć z kim dzielić, gdyż wtedy, wbrew zasadom matematyki, odczuwanego szczęścia jest dwa razy więcej. Dlatego, prócz poświęcania się pracy i karierze, znajdź czas na przyjemność spotykania się z ludźmi, którzy Cię interesują. Nie trzeba przy tym rezygnować z życia zawodowego ani nawet dysponować sporą ilością wolnego czasu. W dzisiejszych czasach nowoczesnych technologii Internet ułatwia życie w każdym jego aspekcie. Dostępnych jest w nim między innymi wiele miejsc, gdzie umawiać można się na randki. Jest wiele takich portali randkowych, na przykład Singless50, Letsdate czy Academic Singles.

 

Prawa autorskie © 2019 logopol.pl portal randkowy