Portal randkowy Sex Kontakty

Serwis randkowy Sexkontakty pomaga znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach i preferencjach seksualnych. Jest to potężna baza zarejestrowanych użytkowników, którzy chcą się ze sobą spotkać i przeżyć niezapomniane chwile. Jeżeli oczekujesz niezobowiązującego seksu, to dobrze trafiłeś. Tutaj w sposób bezpieczny możesz poznać wielu partnerów i spotkać się z wybranymi osobami. Bez problemu obejrzysz zdjęcia swoich poznanych znajomych i ocenisz czy macie wspólne zainteresowania i oczekiwania.

Opinie na temat portalu Sex Kontakty

Jak korzystać z Sexkontakty?

Korzystanie z tego serwisu randkowego jest banalnie proste i przejrzyste. Przyjazne menu zachęca do przeglądania profili użytkowników i uzupełnienia swojego.

Rejestracja w portalu Sexkontakty jest darmowa, więc nic się nie ryzykuje. Po zarejestrowaniu się w serwisie możemy wyszukiwać osoby o podobnych preferencjach seksualnych, które zamieszkują naszą okolicę. Serwis gwarantuje pełną anonimowość oraz kontakt z realnymi osobami. Wszyscy, którzy rzetelnie uzupełnią swój profil mogą w 100% liczyć na zapoznanie z drugą osobą.

W górnym menu mamy trzy podstawowe zakładki pomagające nam wyszukać osoby z naszej okolicy. Wystarczy kliknąć w odpowiednią zakładkę, a naszym oczom ukaże się wiele sugerowanych osób i podstawowe informacje o nich: wiek, miasto i nick. Oczywiście z głównego profilu mamy możliwość przeglądania zdjęć profilowych i już na wstępie wybrać osoby, które nas interesują. Po wybraniu interesującej osoby mamy wgląd w cały profil. Możemy przeglądać wszystkie zdjęcia oraz przeczytać opis danej osoby.

Po kliknięciu w zakładkę dopasowanie wyświetla nam się sugerowana przez portal Sexkontakty osoba, która może nam się spodobać.

Mamy również możliwość sprawdzenia nowych użytkowników serwisu, którzy niedawno założyli swoje konta.

Profil każdej osoby, którą oglądamy jest wyposażony w pięć podstawowych funkcji:

 1. Możemy zaznaczyć, że dana osoba nam się podoba. Wiąże się to z automatycznym wysłaniem informacji do tej osoby z naszym komplementem.
 2. Jeżeli zaznaczymy, że ktoś się nam nie podoba, to już więcej dany profil nie będzie nam się pokazywał w wynikach dopasowania.
 3. Opcja „chat” automatycznie przeniesie nas do możliwości rozmowy.
 4. Funkcja „ulubieni” dodaje wybrany profil do obserwowanych.
 5. Piąta opcja powoduje zgłoszenie nadużycia do administracji portalu.

Po lewej stronie serwisu mamy również pięć podstawowych zakładek:

 1. Chat – pokazuje nam wszystkie nasze konwersacje i wiadomości.
 2. Dopasowanie – wyniki –  w tej zakładce można zobaczyć z kim jesteśmy już dopasowani.
 3. Komu się podobam – tutaj można sprawdzić komu się podobamy (o ile ktoś kliknął w odpowiednią opcję na naszym profilu)
 4. Odwiedzający profil – wyświetlane są osoby, które sprawdzały i przeglądały nasz profil. Dzięki tej opcji również możemy sprawdzić profil osoby odwiedzającej i łatwiej się dopasować.
 5. Ulubieni – ta zakładka pokazuje nam kogo dodaliśmy do naszych ulubionych profili.

Cały serwis wygląda bardzo przyjemnie i jest łatwy w obsłudze. Wystarczy kilka chwil, żeby zapoznać się z wszystkimi funkcjami i sprawnie poruszać się po portalu.

Sexkontakty rejestracja

Rejestracja w serwisie jest banalna. Wystarczy podać swój email a następnie wejść na swoją skrzynkę i odebrać wiadomość aktywacyjną. Wiadomość z serwisu przekieruje nas na stronę portalu Sex Kontakty i będziemy mogli dokończyć rejestrację. Podamy tyle wiadomości ile zechcemy, jednak warto podać ich jak najwięcej, bo dzięki temu szybciej poznamy interesujące osoby.

Portal randkowy Sexkontakty poprosi nas o podanie:

 • wieku,
 • preferencji seksualnych,
 • miejsca zamieszkania (województwo i miejscowość),
 • wzrostu,
 • wagi,
 • sylwetki,
 • koloru oczu
 • koloru włosów

W odpowiedniej rubryce jest również miejsce na krótki opis. Warto jednak opis rozbudować, aby uzyskać więcej wejść zainteresowanych Twoją osobą. Ostatnia kwestia to dodanie zdjęć. Warto skupić się na kwestii wstawienia dobrego zdjęcia, gdyż stare przysłowie mówi, że jak Cię widzą, tak Cię piszą. Nie od dzisiaj także wiadomo, że ludzie kupują oczami. Więc warto zrobić idealną fotkę.

Serwis randkowy Sex kontakty daję możliwość dodania pięciu zdjęć. Oczywiście możemy dodać takie zdjęcia, jakie nam się podobają. Większość użytkowników eksponuje swoje walory fizyczne nie ujawniając twarzy. Warto dodać jakieś seksowne i roznegliżowane zdjęcia, które zachęcają do wejścia na nasz profil.

Sexkontakty logowanie

Po zarejestrowaniu się na portalu można swobodnie się logować podając adres e-mail i ustawione hasło. Wystarczy wejść na stronę główną portalu Sexkontakty i w prawym górnym rogu ekranu mamy charakterystyczny przycisk służący do zalogowania się. Podajemy dane logowania i natychmiast zostajemy przeniesieni do naszego profilu.

Usunięcie konta

Administrator serwisu Sex Kontakty ma prawo do usunięcia konta użytkownika, jeżeli:

 • zostały naruszone warunki regulaminu.
 • ktoś posiada dwa konta
 • korzysta się z serwisu w sposób niezgodny z przeznaczeniem
 • nie akceptuje się zmian wprowadzanych przez administratora
 • nie wyjaśniło się sprawy powodującej zablokowanie konta
 • nie korzysta się z konta dłużej niż rok

Jak usunąć konto Sexkontakty? Każdy ma prawo w dowolne chwili zwrócić się do administratora z wnioskiem o usunięcie swojego profilu.

Dla kogo jest portal randkowy Sex Kontakty?

Portal randkowy Sex kontakty przeznaczony jest przede wszystkim dla osób pełnoletnich, i tak na dobrą sprawę jest to jedyne kryterium, jakie musimy spełnić, aby swobodnie korzystać z serwisu.

Z portalu korzysta wiele osób i można znaleźć tam wiele ciekawych osób. Mężatki i żonaci spragnieni nowych wrażeń zakładają profil, aby skorzystać z nowych, niezapomnianych doznań. Niektórzy potrzebują tylko poflirtować, wiele jest osób, którym zależy na niezobowiązującym seksie.

W serwisie znajdziemy również rozwódki i rozwodników w każdym wieku. Z serwisu korzystają osoby o różnych preferencjach seksualnych. Homo, hetero, bi, trans – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Darmowy dostęp vs. premium

Darmowa wersja portalu

Darmowa wersja serwisu Sexkontakty oferuje tylko podstawowe funkcje. Można przeglądać wszystkie profile, jednak nie zobaczymy zdjęć pokazujących intymne części ciała. Darmowa wersja pozwala na rozpoczęcie konwersacji – flirtu z dziesięcioma wybranymi osobami w ciągu dnia. Dodatkowo w grze dopasowanie możemy ocenić tylko dwadzieścia osób. Liczniki kasują się następnego dnia. O godzinie 06.00 znowu mamy możliwość rozpoczęcia 10 flirtów i możemy ocenić 20 osób.

Wersja premium Sexkontakty

Wersja premium serwisu randkowego Sexkontakty pozwala na nieograniczoną interakcję z portalem. Dzięki wersji premium mamy możliwość rozpoczęcia 30 konwersacji – flirtów każdego dnia.

Użytkownik premium ma również możliwość pisania bez ograniczeń w rozpoczętych już konwersacjach. Gra dopasowanie daje możliwość oceny 40 profili w ciągu dnia. Liczniki podobnie jak w wersji podstawowej resetują się o 06.00 rano. Jeżeli ktoś do Ciebie napisze wiadomość, to odpowiedzieć możesz tylko jako posiadacz konta VIP. Członkostwo premium daje również możliwość dostępu do zaawansowanego filtru wyszukiwania kontaktów.

Członkostwo VIP daje także opcję nieograniczonego przeglądania profili zarejestrowanych użytkowników, w tym dostęp do zdjęć pokazujących nagość i intymne okolice ciała. Wersja premium zapewnia przegląd wizyt na profilu, dzięki czemu możemy sprawdzić kto wchodził na nasz profil i kto może być zainteresowany naszą osobą. Opcja VIP pozwala również na przegląd osób, które dodały Cię do ulubionych.

Bezpieczeństwo danych i anonimowość

Portal randkowy Sex Kontakty za darmo gwarantuje pełną anonimowość. Regulamin serwisu oraz polityka prywatności portalu Sex Kontakty zapewnia, że innym użytkownikom nie zostaną ujawnione jakiekolwiek dane osobowe poza nazwą użytkownika wybraną podczas rejestracji.

Wszyscy korzystający z serwisu pozostają anonimowi. Przekazywanie numerów telefonów, e-maili oraz innych informacji służących do kontaktu jest niedopuszczalne i zabronione. Administrator zapewnia, że zdjęcia nie są publikowane poza serwisem. Portal udostępnia i publikuje tylko te informacje, które użytkownik sam wybrał do publikacji. Administrator serwisu ponadto zabrania umieszczania i rozpowszechniania wszelkich treści obraźliwych, zniesławiających oraz mogących być traktowane jako przestępstwo lub wykroczenie.