Czy jest BDSM?

BDSM to skrót do czterech słów, tj. związanie, dyscyplina, dominacja i uległość. To odmiana seksu, która opiera się na dominacji jednej ze stron.

W trakcie seksu BDSM można stosować wiele technik, są to m.in. bicie, krępowanie, kneblowanie, poniżanie. Dużo osób lubi tego rodzaju techniki, ale często pozostają one jedynie w sferze marzeń. BDSM często odbierany jest jako wynaturzenie, część osób uważa to za zboczenie, coś, czego nie można robić. Ale jeżeli taka odmiana seksu przynosi zadowolenie dla obojga partnerów, to czemu z niej nie skorzystać? Nie zawsze to, co inne, musi być złe.

Zabawa seksualna powinna przynosić satysfakcje dla pary, więc jeżeli tak jest, można ją z powodzeniem stosować.  W trakcie seksu często ustalany jest jakiś scenariusz, para odgrywa swoje role. Może to być pan i służąca czy królowa i jej poddany lub pies. Można zamieniać się rolami, osoba dominująca może za chwilę stać się stroną uległą. W trakcie seksu często stosowany jest przymus względem drugiej osoby, ale nie jest to gwałt, druga osoba wie, co ją czeka. W BDSM, gdy osoba uległa nie wykona poleceń osoby dominującej, czeka ja kara, np. chłosta, klapsy, czy skrępowanie. Często osoba uległa musi pozostawać w jednej pozycji np. klęczeć czy leżeć, w trakcie, gdy partner wykonuje na niej fantazje seksualne czy w jakiś sposób ją dręczy. Często osoba uległa musi naśladować zwierzęta, inne osoby. Musi wykonywać wszystko polecenia dominanty. To sprawia satysfakcje i przynosi ogromne zadowolenie i końcową rozkosz.

W trakcie tej odmiany seksu można stosować technik sado i masochizm. W trakcie taki zabaw używa się wielu przyrządów i akcesoriów BDSM, mogą to być m.in. kajdanki, pejcze, lewatywy, kable, smycze, przebieranki, pejcze, bicze, paletki, gorący wosk, kneble, opaski na oczy, dildo, korki analne. Można je kupić w sex shopach, na stronach internetowych lub na aukcjach w internecie. Wybór jest ogromny, każdy, czy to osoba początkująca, czy mocna zaawansowane znajdzie coś dla siebie. Wiele osób nie może zrealizować swoich fantazji, bo nie ma do tego odpodobnienie partnera. Na pomoc przychodzi im BDSM portal LoveGoPoland. Są to strony dla osób lubiących ostry seks, bez zobowiązań, za to z dużą dawką bólu i rozkoszy.

bdsm anonse

Ogłoszenia BDSM

Są strony i portale dla osób lubiących seks BDSM. Dzięki temu każda zainteresowana osoba może znaleźć partnera do seks fantazji. Anonse bdsm są bardzo popularne, cieszą się dużym zainteresowaniem. Co można tam znaleźć? Na bdsm anonse są liczne ogłoszenia kobiet i mężczyzn, z opisem co lubią robić, jaką rolę chcą pełnić w czasie spotkania na seks. Ogłaszają się osoby dominujące i uległe. Najbardziej znany portale to Logopol.pl. Można tam znaleźć filmy bdsm, które zachęcają ze skorzystania oferty danej osoby. Bdsm ogłoszenia pozwalają poznać osoby z całej Polski, na darmowe seks randki można umawiać się w dowolnych miastach czy klubach.

Najlepsze anonse BDSM

Stron jest bardzo dużo, bo BDSM jest dość znaną i lubianą formą seksu. Oczywiście mało kto się do tego przyznaje, ale wiele osób ma ochotę spróbować i poznać nowe techniki. Na początku trzeba znaleźć partnera i ustalić granice. Trzeba wyraźnie powiedzieć, co będzie akceptowane, czego lepiej nie robić, przynajmniej na pierwszych spotkaniach. Ważne, aby w świat BDSM wchodzić powoli, bo jest to coś nowego, do czego trzeba się w pewnie sposób przygotować. Warto pooglądać flimy bdsm, które przybliżą techniki BDSM, pozwolą poznać akcesoria BDSM oraz techniki jakiej jak bicie, krępowanie.

Najlepsze anonse BDSM można znaleźć na stronie LoveGoPoland. Poprzez portale BDSM można umówić się na darmowe seks randki z wybranymi osobami. Może np. skorzystać z oferty darmowy sex olsztyn. Portale są bezpieczne, mają zweryfikowane profile, oferują często darmową rejestrację. Gwarantują też anonimowość. Nie ma obawy, że nie powołane osoby dowiedzą się o upodobaniach osób, korzystających z seks portali. Serwisy gwarantują ochronę danych, oczywiście nie odpowiadają za to, co się stanie na randce na żywo. Tutaj już trzeba zachować bezpieczeństwo w swoim zakresie, warto trochę poznać partnera do seks zabaw, zanim się z nim umówi na randkę.

Seks BDSM – daj się ponieść fantazji

Seks BDSM nie ma właściwie żadnych granic, oczywiście musi odbyć się za zgodą dwóch osób. Należy dać się ponieść fantazji i robić to, co podpowiada natura. Nie ma ograniczeń, tematów tabu, wstydu i powściągliwości.

Dozwolone są wszystkie techniki:

  • naśladownictwo,
  • przebieranki,
  • dominują skory,
  • lateks.

BDSM to nie tylko fizyczna, ale również psychiczna uległość. Można kazać uległej osobie klęczeć z założonymi rękoma, a to dość ciężkie zadanie. Można kazać jej się przebierać, naśladować zwierzęta, zabronić przeżywać orgazm lub robić w sposób niezauważalny. A to niełatwe zadanie. W technikach BDSM można zadawać ból. Można to robić przy użyciu narzędzi lub ręcznie, dozwolone jest szczypanie, drapanie, bicie, a nawet nacinanie ciała czy elektrostymulacje. Celem BDSM jest przeżywanie rozkoszy poprzez przekraczanie granic psychicznych i fizycznym.

Seks tego rodzaju można uprawiać we własnym domu, ale są również specjalne kluby, gdzie można iść ze swoim partnerem,  partnera można zaleźć także na miejscu. W tego typu miejscach można obserwować inne pary zabawiające się w pokoju, często można się do nich przyłączyć lub wymienić partnerami. Dzięki temu można poznać nowe techniki. Seks jest dla ludzi, warto otworzyć się na nowe doznania. Nie każdemu muszą przypaść do gustu, ale jest spora liczba osób, które pokochają BDSM. Osoby współżyjące ze sobą, wiedzą, że w trakcie stosunku partner może zadać im ból. Dlatego wcześniej muszą ustalić granice, do których maksymalnie mogą się posunąć. Dodatkowo muszą wprowadzić hasło bezpieczeństwa, po którym partner kończy stosunek.

najelpsze ogloszenia bdsm
Filmy video

Filmy video z kategorii BDSM to ciekawa sprawa dla początkujących osób, które chcą zaznać rozkoszy w nowy sposób. Pokazują wszystko, co może się zdarzyć, jak wygląda seks. Pozwalają również zadowolić się podczas oglądania, nie zawsze trzeba szukać innej osoby.

Seks filmy można znaleźć na wielu stronach z filmami pornograficznym, trzeba tylko zaznaczyć odpowiednią kategorię. Co pokazują filmy? Np. różne technik bicia. Może to być chłostanie, bicie pejczem czy batem. Można obejrzeć sceny wiązania partnerki lub partnera do łóżka, aby ruchy osoby uległej były ograniczone. Można to robić za pomocą krawata, pończoch, potem kajdanek czy lin. Osoba uległa może krzyczeć, jęczeć, błagać o litość. Takie jęki dodatkowo podniecają i są wręcz zalecane w bdsm. Sceny na filmach są ostre i podniecające. Często jedna osoba nie ma wpływu na przebieg zdarzeń, bo ma zakryte oczy. Musi czekać na to, co zrobi partner. Nie wie co ją czeka, a to powoduje dodatkowy strach, a jednocześnie mocno podnieca, często samo czekanie powoduje mocny orgazm. Również osoba dominująca, która ma świadomość, że jest panem sytuacji i całkowicie dominuje nad partnerem, może przeżyć niezapomnianą rozkosz.

Opinia na temat BDSM

BDSM portali jest bardzo dużo, przed wyborem jednego z nich, warto zasięgnąć opinii innych użytkowników, warto poczytać opinie. W sieci można znaleźć specjalne strony, które prowadzą rankingi seks portali, oceniają je pod różnymi względami. jest to min. LoveGoPoland. Można się tam dowiedzieć, czy dana strona jest bezpieczna, jakie dane i w jaki sposób są chronione. Można dowiedzieć się o opłatach, czy strona jest darmowa, czy płatna, jakie funkcje i ile kosztują. To wszystko pozwoli wybrać portal, który zapewni bezpieczeństwo, a jednocześnie pozwoli spotkać osoby o podobnym upodobaniach, lubiące ostry seks. Najlepiej wybierać portale mające dużą ilość użytkowników i istniejące już jakiś czas. Istotne, aby seks portal zapewniał pełną anonimowość. Bardzo dobrze, gdy oferuje różne ciekawe opcje. np. filmy video, czat, grypy tematyczne czy podział na miasta. Pozwala to umówić się na seks randkę z osobą z tego samego miasta.

BDSM nie jest dla każdego, ale to forma seksu, która ma dość liczną grupę zwolenników. Nie powinna być traktowana jako coś złego, bo dzięki niej można przeżyć niezapomniane chwile rozkoszy.

 

5/5 - (1 vote)