Co to jest Twoo

Wiele osób nieznających tego typu portali, zastanawia się co to jest Twoo? Twoo jest bardzo szybko rozwijającym się portalem randkowym, założonym w 2011 roku. Portal stworzyła firma Massive Media, w szybkim czasie Twoo zyskało dużo zadowolonych użytkowników, przez co portal wysunąć się na prowadzenie wśród innych tego typu propozycji. Aktualnie serwis tłumaczony jest już w 40 obcych językach, a według danych licznika znajdującego się na dole strony, na portalu zostały przeprowadzone aż 1 732 180 794 rozmowy online. Portal Twoo jest coraz częściej wybieranym miejscem na zawarcie nowych znajomości. Warto wiedzieć, iż portal rozwija się najprężniej wśród serwisów randkowych i ma wiele przydatnych funkcji.

Twoo Polska przypomina swoim działaniem takie serwisy jak Benaughty czy Wildspank. Dzięki portalowi Twoo można poznać nowych znajomych, przyjaciół, a nawet znaleźć drugą połówkę. Portal udostępnia takie funkcje jak czatowanie, publikowanie zdjęć czy granie w gry. Codzienne na portalu Too rejestrują się nowi użytkownicy z całego świata, dobrą wiadomością jest to, iż z Twoo można korzystać także na swoim telefonie. Wystarczy do tego celu ściągnąć specjalną aplikację. Serwis ma wiele zalet, co najważniejsze jest tłumaczony na język polski, oferuje do komunikacji wygodny czat, dzięki czemu czas oczekiwania na wiadomość jest jak najbardziej zminimalizowany. Oprócz tego posiada miłą dla oka szatę graficzną. Jednakże bezsprzecznie największą zaletą Twoo jest duża liczba zarejestrowanych użytkowników, dzięki czemu nasze szanse na znalezienie tego, czego szukamy, są naprawdę duże. Poznaj nowych ludzi już dziś i na twoo zaloguj się w wolnej chwili, logowanie zajmuje niewiele czasu a zyskać możesz dużo! Odpowiadając na pytanie Twoo co to? Można powiedzieć, iż jest to najlepszy i najszybszy sposób na poznanie nowych, ciekawych ludzi z naszego miasta.

twooTwoo opinie

Na wielu forach internetowych znajdziemy przeważnie pozytywne opinie na temat portalu randkowego TwooSerwis ceniony jest przede wszystkim za wiele dostępnych opcji. Niektórzy użytkownicy są całkowicie zadowoleni już z konta darmowego, które niesie jednak ze sobą trochę ograniczeń. Przede wszystkim co do liczby konserwacji na dzień, jednak jeśli już kogoś poznamy i będziemy nim zainteresowani, wówczas można przenieść rozmowę w inne miejsce.

Duża ilość użytkowników wybiera jednak płatną wersję portalu, gdyż chcą korzystać ze wszelkich możliwych opcji i udogodnień tego serwisu randkowego. Użytkownicy Twoo Polska cenią sobie portal przede wszystkim za wiele funkcji, możliwość korzystania z aplikacji, czatów. Portal nie dobiera także idealnych partnerów do siebie na siłę, stawia natomiast na zwykłe relacje, aby każdy użytkownik mógł poznać grono znajomych ze swojego miasta. Serwis est prosty w obsłudze i przejrzysty, co ważne mogą korzystać z niego osoby w każdym wieku.

Twoo portal randkowy rejestracja

Rejestracja na portalu jest szybka i prosta. Kiedy wejdziemy na stronę główną serwisu zauważymy z pewnością formularz rejestracji znajdujący się po prawej stronie. Portal charakteryzuje się kolorem pomarańczowym i białym, z tego względu przypomina wcześniejszą wersję Badoo. Cały proces rejestracji w serwisie randkowym zajmuje jedynie parę minut, podajemy w swoje podstawowe dane osobowe, czyli imię, nazwisko, datę urodzenia. System zapyta się nas także o wybór powodu, dla którego chcemy się zarejestrować na Twoo. Możemy wybrać randkowanie, rozmawianie albo poznanie nowych znajomych. Na sam koniec będziemy musieli podać swój adres email oraz hasło, po czym zakończymy rejestrację.

Po pierwszym zalogowaniu się na portal system poprosi nas o dodanie zdjęć, warto to zrobić, gdyż chętniej odwiedzane przez użytkowników są profile z zamieszczonymi zdjęciami.

Twoo dostępny jest w wersji darmowej oraz płatnej, tak samo, jak w przypadku innych tego typu stron. Darmowe konto niesie ze sobą ograniczenia, przede wszystkim możemy rozmawiając jedynie z 3 osobami na dzień. Zostają nam udostępnione podstawowe narzędzia służące do przeglądania serwisu. Wersja bez żadnych ograniczeń może nas kosztować 43,99 zł za miesiąc. Przydatną opcją na portalu jest czat, dzięki czemu rozmowa z innym użytkownikiem przebiega sprawnie i płynnie.

Twoo – logowanie

W portalu Twoo logowanie jest proste i zajmuje niewiele czasu. Zalogować możemy się na dwa sposoby:

Przez Facebooka

Kiedy wejdziemy na konto zostaniemy poproszeni o zalogowanie się poprzez konto na Facebooku, aby mieć możliwość poznania większej ilości osób. Jeśli się na to zgodzisz, musisz pamiętać, iż wszelkie zdjęcia oraz dane z profilu zostaną od razu skopiowane do profilu Twoo.

Przez pocztę

Jeśli wybierzemy opcję logowania poprzez pocztę, wówczas zostaniemy poproszeni o podanie hasła oraz loginu do poczty, wówczas serwis logując się na naszą pocztę będzie mógł porównać adresy email z adresami ludzi już zarejestrowanymi na Twoo. Portal randkowy Twoo może wysyłać częste powiadomienia o możliwych kontaktach, jeżeli chcemy tego uniknąć, możemy założyć osobny email do korzystania z tego portalu. Portal Twoo logowanie nie powinno sprawić problemu żadnej osobie.

Usunięcie konta

Warto wiedzieć także jak usunąć konto na Twoo, kiedy będziemy chcieli zrezygnować z korzystania z serwisu. Może się tak zdarzyć na przykład w przypadku, kiedy za pomocą tego portalu odnajdziemy swoją miłość. Wówczas wystarczy kiedy:

  1. Klikamy na nasze zdjęcie profilowe, znajdujące się w prawym górnym rogu.
  2. Wchodzimy w ustawienia i klikamy edytuj.
  3. W statusie konta widoczna jest opcja „usuń”, po jej kliknięciu ukaże się nam jeszcze zapytanie, po czym klikamy zgadzam się.
  4. Następnie można napisać, z jakich względów usuwamy konto w serwisie i podajemy jeszcze swoje hasło.
  5. Klikamy w opcję „usuń mój profil”, po czym wyświetli nam się wiadomość „Do zobaczenia wkrótce” będzie to oznaczać, że konto zostało usunięte.

Czat

Czat Twoo jest bardzo lubianą przez użytkowników serwisu opcją. Umożliwia czatowanie z ludźmi z całego świata, jednakże podpowie również, które osoby pochodzą z naszej okolicy, wówczas będziemy mogli skupić się na danych użytkownikach, aby poznać ich bliżej i być może umówić się z nimi na spotkanie.

Na „Twoo czat” także można umieszczać zdjęcia czy przesyłać emotki albo komentować zdjęcia. Portal Twoo posiada również bloga, który przybliży nam nieco świat internetowych randek, dzięki czemu być może nasze poszukiwania drugiej połówki na Twoo okażą się skuteczne. Minusem bloga jest jednak dostępność jedynie w angielskiej wersji językowej. Czat Twoo jest bardzo podobny do kiedyś sławnego i uwielbianego w naszym kraju komunikatora Gadu-Gadu.

Twoo na komórkę

Twoo na komórkę to całkowicie darmowa aplikacja (do pobrania tutaj), służąca do poznawania nowych osób. Za jej pomocą można poznać przyjaciół, umówić się na randkę albo po prostu z kimś popisać na ciekawe tematy. Twoo posiada również bazę ciekawych gier, w które można grać razem z nowo poznanymi osobami.

Baza użytkowników Twoo na komórkę jest bardzo duża, aplikacjia umożliwia wybranie wieku, płci i odległości poszukiwanych użytkowników serwisu. Wyśle nam także wiadomość, kiedy ktoś zwróci uwagę na nasz profil. Twoo jest aplikacją, w której czat pozwala na przesyłanie wideo co jest dużą zaletą. Używanie aplikacji do rozmów z trzema osobami dziennie jest całkowicie darmowe, jednakże można również zakupić konto płatne, bez ograniczeń.