portal randkowy badoo

W dzisiejszych czasach coraz łatwiej znaleźć jest druga połówkę. Umożliwiają nam to portale randkowe znane na całym świecie, w tym również w Polsce. Jednym z takich serwisów randkowych jest Badoo, dostępny również w polskiej wersji językowej. Korzystanie z niego jest bardzo łatwe i jak dotąd nie sprawiało nikomu trudności.

Został założony w 2006 roku, a jego celem jest poznanie ze sobą jak największej ilości samotnych osób, oraz stworzenie im przyjemności ze wzajemnego kontaktu. Tak samo jak serwis Wildspank jest jednym z najbardziej popularnych serwisów randkowych w Polsce. Początkowe porozumiewanie się przez portal randkowy Badoo i pisanie na czacie może przerodzić  się w interesujące spotkanie w realnym świecie. Istnieje zarówno bezpłatna jak i płatna wersja Badoo. Jednak jak można się domyślić mając do czynienia z wersją premium, łatwiej jest nam poznać tą odpowiednią osobę. Kto wie, może też powinieneś/powinnaś spróbować i zarejestrować się na Badoo?

Dla kogo jest Badoo?

Badoo zostało stworzone praktycznie dla każdego. Jeżeli chcesz poznać nowe, ciekawe osobowości, jesteś singlem, masz ochotę z kimś porozmawiać, portal randkowy Badoo został stworzony właśnie dla ciebie. Jeśli masz już dość samotności i długich wieczorów w domu przy Netflixie, zarejestruj się już dziś. Portal dla singli zastał przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nie ważny jest twój wiek, ważny jest twój stan ducha.

Jeżeli masz 50 lat albo i więcej, posiadasz niebywałą okazją do poznania swojej nowej sympatii. To jak będzie wyglądać wasza relacja zależy wyłącznie od ciebie. Może ona skończyć się równie dobrze na rozmowie przez Badoo za pośrednictwem czatu, jak i na randce w rzeczywistości. Kto wie może później zaowocuje to szczęśliwym i długoletnim  związkiem? Jedyne ograniczenie wiekowe to minimalny próg, który wynosi 18 lat. Jeżeli więc jesteś pełnoletni, oraz otwarty na nowe znajomości to ahoj przygodo!

darmowy portal randkowy bez rejestracji

Kogo można spotkać na portalu Badoo?

Na Badoo jak już wcześniej to zostało wspomniane, można spotkać zarówno kobiety jak i mężczyzn, w różnym wieku. Obecnie posiadasz olbrzymi wybór z pośród ok. 450 645 000 osób. Z kręgu tych milionów osób, na pewno znajdziesz dla siebie kogoś, kto przyciągnie twoją uwagę. Może akurat okaże się, że posiadacie te same zainteresowania, a portal dla samotnych Badoo ułatwi wam nawiązanie pięknej i trwałej relacji. Kto wie? Warto spróbować.

Jednak korzystając z aplikacji trzeba być czujnym i uważać z kim dokładnie nawiązujemy znajomość. Tak samo, jak na Erodate czy każdym innym portalu randkowym, niektóre konta są tworzone jedynie dla żartów, posiadają nieprawdziwe dane i zdjęcia, oraz działają w celu wyłudzenia pieniędzy. Najczęściej są to fałszywe konta kobiety z Ukrainy, Rosjanek i innych. Pisząc z nimi zaczynasz im ufać, a po pewnym czasie okazuje się, że mają jakiś problem i pilnie potrzebują pieniędzy. W takich wypadkach, najczęściej za takim kontem, kryje się fałszywa osoba, która chce wyłudzić od jak najwięcej pieniędzy. Nie dajcie się oszukać! Często może się okazać, że za danym kontem nie kryje się ta sama kobieta ze zdjęcia, o ile w ogóle jest kobietą. Wystarczy po prostu kierować się rozsądkiem przy korzystaniu z portalu, a żadna z powyższych sytuacji tobie się nie przydarzy.

Zakładanie konta

Jak założyć konto na Badoo? Otóż jest to bardzo proste. Aby ci w tym pomóc, opisze wszystko krok po kroku.

Na samym początku należy wejść w przeglądarkę internetową i wpisać jako adres strony www.badoo.com. Gdy przełączy cię na wskazany adres strony, możesz zarejestrować się przez Facebooka. W tym celu, kliknij na niebieski przycisk „Zaloguj przez Facebook” oraz wpisz swoje dane logowania, takie same jak używasz na Facebooku. Jednak ze względu na ochronę twoich danych osobowych, radzę zrezygnować z tej opcji i skorzystać z innej formy rejestracji. Proponuje utworzyć nowy adres mailowy, przeznaczony wyłącznie do portalu Badoo. Dzięki temu serwis ten, nie będzie miał dostępu do twoich kontaktów. Gdy posiadasz już nowy adres e- mail, należy wejść na wskazaną powyżej stronę internetową i wybrać płeć: mężczyzna/kobieta.

Następnie musisz uzupełnić swoje dane wpisując imię, datę urodzenia oraz lokalizacje. Poza tym musisz wprowadzić nowo utworzony adres e-mail, wpisać wymyślone przez ciebie hasło przeznaczone wyłącznie na portal randkowy Badoo i kliknąć w przycisk „Utwórz konto„.

Następnie możesz dodać swoje zdjęcie. Nie rób tego za pośrednictwem Facebooka, ani innych portali społecznościowych. Wybierz zdjęcie z komputera, ewentualnie będziesz mógł/mogła uzupełnić je później, już po założeniu konta. Następnie dokończ rejestrację. Robisz to wchodząc w wiadomość wysłaną przez Badoo na twój nowy adres e-mal i klikając w przycisk „Dokończ rejestrację„.

Następnie możesz zalogować się do serwisu wpisując adres e-mail oraz hasło i korzystać z niego w pełni.

serwis dla singli badoo

Wersja premium, a darmowa wersja portalu

Portal randkowy Badoo zawiera wersję bezpłatną jak i wersję premium. Darmowa wersja jest jednak w pewnym stopniu ograniczona.

Posiadając bezpłatną wersję Badoo możesz:

  • korzystać z chatu, który to umożliwia pisanie wiadomości do 10 osób dziennie
  • dodawać zdjęcia i uzupełniać swój profil
  • sprawdzać kto konkretnie oglądał nasz profil randkowy

Natomiast Bodoo w wersji premium umożliwia nam znacznie więcej opcji:

  • możesz korzystać z czatu bez żadnych ograniczeń
  • masz dostęp do funkcji „chcę cię poznać” – jest to opcja która pozwala ci się skomunikować z ludźmi zainteresowanymi twoim profilem
  • możesz promować swój profil
  • możesz korzystać z wyszukiwarki używając określonych kryteriów, w celu odnalezienie swojej wymarzonej połówki
  • twój profil wyświetlany jest na wyższej pozycji w wyszukiwarce co oznacza, że więcej osób go zobaczy i się tobą zaintryguje

To do ciebie należy wybór z jakiej wersji usługi skorzystasz. Nikt cię do niczego nie przymusza.

Jedyne na co musisz zwrócić swoją uwagę dokonując płatności to to, czy masz odhaczone pole, uprawniające serwis randkowy Badoo na automatyczne ściąganie płatności z twojego konta. Jeżeli nie życzysz sobie, by twoje pieniądze były automatycznie pobierane odhacz okienko „Doładuj moje kredyty Badoo automatycznie, gdy balans spadnie poniżej 200 kredytów.

Jeśli tego nie zrobisz, w sytuacji gdy twój balans kredytów spadnie poniżej 200 punktów, z twojej karty zostaną automatycznie pobrane pieniądze. W takim razie może to mieć miejsce nawet codziennie, jeżeli intensywnie umawiasz się na nagie randki i korzystasz z serwisu randkowego Badoo.

rejestracja na portalu badoo

Jak usunąć konto na Badoo?

Jeśli stracisz zainteresowaniem prowadzeniem konta na portalu randkowym, masz możliwość pozbycia się swojego profilu. Usunięcie konta na Badoo często rodzi wiele problemów, dlatego podpowiem jak zlikwidować konto, w momencie gdy z jakiejś przyczyny przestaniesz chcieć z niego korzystać.

W celu usunięcia swojego konta najpierw musisz się zalogować na portal dla singli Badoo. Należy wybrać swoje imię, które znajduje się w lewym górnym rogu strony.  Następnie klikamy w ustawienia. Jest to znaczek w prawym górnym rogu przypominający koło zębate. Kolejno zjeżdżamy na sam dół strony, gdzie znajdziemy napis „usuń konto” i klikamy na niego, następnie wybierając opcje „Dalej„. Zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza.

Portal Bodoo tak samo jak portal randkowy Academic Singles będzie próbował cię przekonać byś jednak nie usuwał swojego konta. W tym momencie musisz bardzo uważać na jaką z podanych opcji klikasz. Następnie portal będzie starał się nas wytrącić z naszej decyzji i zaproponować nam darmowe korzystanie przez 3 dni z wersji premium. W tym wypadku również należy konsekwentnie wybierz przycisk „Usuń konto„. Kolejno, jesteś zmuszony do podania przyczyny usunięcia konta, wybierając jedną z podanych możliwości i klikasz „Dalej„. Na samym końcu  wprowadzasz swoje hasło i potwierdzasz je wpisując widniejące znaki. Klikasz w przycisk „Usuń konto„.

W ten oto sposób konto zostanie usunięte. Jednak musisz pamiętać, żeby nie logować się na nie ponownie w przeciągu 30 dni. W tym wypadku na nowo aktywujesz swoje konto i nie zostanie ono trwale usunięte. Jeżeli jednak tego nie zrobisz możesz liczyć na to, że twoje konto przestanie istnieć na zawsze.

Opinie użytkowników na temat Badoo