serwis randkowy WildSpank

WildSpank

4.6/5

9.6

Portal dla singli WildSpank

Portal randkowy WildSpank, czy też portal społecznościowy pozwala na randki online bez rejestracji. Wystarczy jedynie podać swojego maila, miejsce zamieszkania oraz hasło, by móc wybierać spośród wielu osób z różnych miejsc w całej Polsce. Jeśli chodzi o WildSpank rejestracja jest wyjątkowo prosta, ale wymaga od nas oczywiście zaakceptowania regulaminu serwisu randkowego.

WildSpank portal randkowy pozwoli na szybkie znalezienie partnerów i partnerek z całego świata, nie tylko do przelotnych znajomości, ale również do długotrwałych związków. Ten serwis dla samotnych podbił serca wielu użytkowników dzięki przejrzystości wyszukiwania nowych osób oraz ogromnej ilości użytkowników rozsianych po różnych zakątkach naszego kraju.

Zakładanie konta na WildSpank

Podczas zakładania konta na WildSpank należy podać swojego maila oraz imię i nazwisko, a także hasło, które będzie dostępne tylko dla nas.

Później ustawimy również, czy szukamy mężczyzn, czy też kobiet oraz wypełniamy nasz profil, dodając m.in. naszą fotografię oraz podstawowe informacje.

Podczas zakładania konta będziemy musieli potwierdzić swoją tożsamość oraz podać prawdziwe dane co do naszego wyglądu.

Portal może poprosić nas o dołączenie zdjęcia, na którym będzie widoczna nasza twarz w całości.

Po przebrnięciu przez wyżej wymienione kroki i potwierdzeniu adresu e-mail możemy w pełni korzystać z wszystkich funkcji jakie oferuje portal.

Usuwanie konta na portalu WildSpank

Usunięcie konta na portalu WildSpank nie jest bardzo problematyczne. Wchodząc w ustawienia naszego konta możemy poprosić o usunięcia naszego konta. By było ono trwałe, należy je potwierdzić za pomocą linka, który wysyłany jest na podany przez nas adres email podczas rejestracji.

Opinie randkowiczów na temat WildSpank

WildSpank ma bardzo dobre opinie wśród użytkowników, skupiają się one przede wszystkim na łatwości w wyszukiwaniu nowych osób do poznania oraz możliwości darmowego randkowania z różnych miast w Polsce, użytkownicy wspominają również o bardzo szybkiej rejestracji bez potrzeby płacenia, jeśli chce się korzystać jedynie z darmowej wersji serwisu.

Opinie o WildSpank w głównej mierze są pozytywne, ponieważ jest to jeden z niewielu portali na polskim rynku, który pozwala na kontakt z tak dużą ilością osób. Dodatkowo rejestracja jest bardzo łatwa, można załatwić ja dosłownie w kilku korkach bez żadnych dodatkowych opłat. W darmowej wersji możemy również umawiać się z singlami z całej Polski, całego świata, wysyłać wiadomości oraz oceniać nawzajem swoje zdjęcia.

Poznaj losowe opinie użytkowników:

Agnieszka K.

Celina

25 lat, Mława

Jeżeli mam być szczera i jak już zdecydowałam się na wystawienie opinii to może być tylko pozytywna. Portal randkowy WildSpank dał mi możliwość poznania wielu wartościowych osób, kilkanaście odbytych randek, aż znalazłam tego jedynego. Pozdrawiam serdecznie!

Kacper J.

Łukasz

31 lat, Zielona Góra

Każdy z nas narzeka na brak wolnego czasu, ja też. Pracuję po kilkanaście godzin dziennie, nie mam możliwości poznania nowych osób, w tym partnerek – nie miałem do czasu, aż nie odkryłem serwisu Wildspank, który otworzył mi drzwi na nowe możliwości towaryskie.

serwis randkowy WildSpank

WildSpank

4.6/5

9.6

Asia

Klaudia

29 lat, Katowice

Korzystałam z wieli portali randkowych, każdy z nich reklamował się pod hasłem „bez żadnych opłat”, jednak tylko Wildspank dotrzymał słowa. Żadnych ukrytych opłat, szybka darmowa rejestracja na portalu i od razu możemy szukać partnera albo on nas 🙂

Magdalena W.

Aneta

34 lata, Wrocław

Muszę przyznać, że administratorzy portalu Wildspank „nie śpią”, ciężko jest znaleźć niezweryfikowany profil, większość nieprawdziwych kont jest natychmiast usuwanych, dzięki czemu mamy pewność, że nie stracimy czasu. Jeżeli miałabym polecić jakiś portal randkowy to z czystym sumieniem Wild Spank.

Podobne opinie o Academic Singles mają użytkownicy portalu WildSpank. Oczywiście można znaleźć tu nagie Rosjanki, ale użytkownicy bardziej skupiali się na możliwości znalezienia drugiej połówki albo ciekawych znajomych do rozmowy, czy wspólnych spotkań. Katolickie portale randkowe, czy Erodate nie dają tylu możliwości, co wybór partnerów poprzez WildSpank.

Plusy i minusy portalu randkowego

Portale randkowe mają wiele swoich plusów oraz minusów. To nowoczesny sposób na seks randki Kraków, ale również na spotkanie odpowiedniej osoby, nie tylko do łóżka. Portale dla singli dają możliwość poznawania osób równie samotnych i szukających nie tylko wrażeń, ale przede wszystkim prawdziwego uczucia. Mają wiele plusów, ale oczywiście wad. Dla wielu użytkowników jest jednak takie portale randkowe mają znacznie więcej plusów niż minusów.

Plusy portalu randkowego

Ogromnym plusem portalu randkowego jest fakt, że na portalu randkowym możemy poznać osoby z wielu miejsc w Polsce, ale również z zagranicy, które trudno by nam było znaleźć w realnym życiu. Możemy rozmawiać z wieloma osobami na raz, poznając nowych przyjaciół, a może nawet mieć szansę na znalezienie miłości swojego życia. Dodatkowo możemy poznawać osoby wyłącznie w naszej granicy wiekowej lub jedynie niewiele od nas starsze. Rozmawiając z dużą ilością osób z różnych miejsc na świecie mamy znacznie większą szansę na znalezienie odpowiedniego partnera. Mamy porównanie z rozmowami z innymi osobami i możemy wybrać odpowiednią osobę do częstszych kontaktów.

Niewątpliwą zaletą tego typu portal jest fakt, że prawdopodobnie spotkamy wyłącznie osoby, które same są zainteresowane są poszukiwaniem partnera lub partnerki. Nie będziemy więc tracić naszego czasu na flirt z osobami, które nie będą nami zainteresowane. Takie portale mają na celu łączyć singli z całego świata, więc mamy dużą szansę na znalezienie odpowiedniej osoby, która również będzie samotna. Dodatkowo portale randkowe mogą odpowiednio filtrować informacje o nas, dzięki czemu wyszukiwarka znajdzie dla nas osoby samotne nie tylko będące w naszej okolicy, ale również odpowiadające naszym wymaganiom co do wieku, a nawet wyglądu. Oczywiście finalnie możemy zainteresować się mocniej osobą, która z pozoru wcale nie była naszym „celem”, ale wybieranie potencjalnych partnerów po naszych preferencjach może znacznie ułatwić poszukiwanie drugiej połówki.

Takie portale randkowe jak WildSpank pozwalają na ustalenie naszych oczekiwań, co pozwala na szybszy kontakt z potencjalnymi partnerami. Portal dla singli jest też idealną opcją dla osób zabieganych, którzy nie mają gdzie poznawać nowych osób, nie chodzą np. do klubów, czy na specjalne imprezy dla singli.

Wady portalu randkowego

Portale randkowe mają jednak swoje wady. Przez Internet wiele osób lubi niestety kłamać i nie pokazywać wszystkich swoich wad. Zwłaszcza, jeśli danej osobie bardzo zależy na poznaniu kogoś ciekawego. Prawda może okazać się bolesna, kiedy po długiej konwersacji na spotkaniu w realnym życiu poznamy całkiem inną osobą, niż ta która spodobała nam się podczas korespondencji. Niestety założyciele portali randkowych nie mają wpływu na to, co dana osoba może pisać do nas w wiadomościach prywatnych, jednak podczas zakładania konta na portalu dbają w swoich regulaminie o to, by podane dane co do naszej płci, czy co do wyglądu muszą być prawdziwe.

Portal randkowy daje nam możliwość poznania wielu osób, ale niestety nie zapewni takiego samego kontaktu jak w przypadku spotkania na żywo. Warto więc po długiej korespondencji z wybraną osobą spotkać się na żywo i poznać się bliżej.

seks randka na wildspank

serwis randkowy WildSpank

WildSpank

4.5/5

9.6

Wersja darmowa czy wersja premium – co wybrać?

Serwis randkowy Wild Spank oferuje nam zarówno wersję darmową, jak i płatną wersję premium. W wersji darmowej mamy do wyboru jedynie kilka opcji filtrowania naszych potencjalnych partnerów. Możemy również napisać w danym miesiącu do określonej liczby osób.

Konto premium daje nam znacznie więcej możliwości randkowania, w tym możemy wysyłać niezliczoną ilość wiadomości do naszych potencjalnych partnerów. Jeśli zależy nam na poznaniu wielu osób, to warto wybrać wersję premium, ponieważ możemy poznać znacznie większą ilość osób. Jeśli jednak zależy nam na wymianie korespondencji z kilkoma osobami, to wersja darmowa powinna być dla nas wystarczająca do randkowania online.

zakładanie konta na wildspank

Ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych podanych przez nas podczas rejestracji jest zawarta w regulaminie portalu. Portal randkowy WildSpank może je przechowywać oraz przetwarzać dla własnych celów marketingowych, co akceptujemy wraz z regulaminem. Są one jednak chronione przed rozpowszechnianiem bez naszej wiedzy i zgody.