portal one night friend

One Night Friend

4.5/5

9.4

Portal randkowy OneNightFriend to serwis niemal dla każdego. Wszyscy dorośli mogą korzystać z niego bez większych problemów. Strona przewiduje umawianie się na randki przez osoby powyżej osiemnastego roku życia. Jest to portal skierowany nie tylko do osób o orientacji heteroseksualnej, ale również lesbijek i gejów. Z tego względu nie jest on raczej jak portale katolickie dla samotnych, jednakże każdy może założyć na nim swój profil. Warto wspomnieć, że opinie użytkowników na temat OneNightFriend jasno pokazują, iż warto z niego skorzystać, szukając drugiej połówki.

Serwis randkowy OneNightFriend został założony w 2006 roku i dziś wciąż z powodzeniem ma wielu użytkowników. Pomimo ponad trzynastu lat działalności, portal ma licznych zwolenników i aktywnych singli, którzy poszukują drugich połówek.

Dla kogo jest OneNightFriend?

OneNightFriend – jak już wcześniej wspomniano – jest dla osób dorosłych o różnych orientacjach. Mogą z niego korzystać nie tylko ludzie heteroseksualni, ale również geje i lesbijki. Wbrew pozorom, strona jest bardzo prosta w obsłudze. Serwis OneNightFriend umożliwia łatwe wyszukiwanie informacji i innych osób za pomocą odpowiednich kryteriów, takich jak między innymi:

  • płeć;
  • wiek;
  • profile tylko ze zdjęciem;
  • użytkownicy aktywni w tym momencie.

Ze względu na opcję wyszukiwania zaawansowanego, istnieje możliwość wyszukiwania regionalnego, to jest znalezienia osób z okolic. Co ciekawe, jest także funkcja blokowania użytkowników, z którymi nie chcemy mieć już kontaktu. Dzięki temu, nie będą się do nas odzywać. Opcja ta jest w szczególności przydatna, kiedy otrzymujemy od nich wiele wiadomości, jakimi nie jesteśmy zainteresowani.

OneNightFriend został stworzony dla tych, którzy poszukują szybkiej przygody i wyzwań łóżkowych. Posiada on tysiące aktywnych profili nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Co ciekawe, dzięki odpowiednich systemom filtrowania, możemy znaleźć osoby o podobnych upodobaniach, fetyszach, fantazjach erotycznych i tym podobne. Z pomocą serwisu randkowego OneNightFriend, jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią osobę na jedną, bądź kilka randek. Warto więc skorzystać z niego, jeśli poszukujemy nietuzinkowych ludzi o podobnej orientacji (i nie tylko).

Opinie użytkowników

OneNIghtFriend  posiada mnóstwo pochlebnych opinii, są one najlepszym potwierdzeniem a zarazem gwarancją skuteczności portalu. Poznajcie kilka z nich poniżej:

Agnieszka K.

Eliza

25 lat, gdynia

Muszę przyznać, że byłam zaskoczona skutecznością portalu. Korzystałam wcześniej z konkurencyjnych rozwiązań to za każdym razem na końcu czekał zawód… Podpowiedzi partnerów offline, brak odpowiedzi po kilka dni, a tu? Natychmiastowa odpowiedz drugiej osoby, zweryfikowane profile. Na pierwsze spotkanie umówiłam się już po kilku godzinach.

Łukasz Z.

Andrzej

36 lat, toruń

To już prawie 6 miesięcy jak dzielę wspólne życie z Anią, partnerką, którą poznałem na portalu OneNightFriend. Przyznam, że kandydatek było sporo, widać, że reklamowanie serwisu pod hasłem najlepszy dobór partnera nie jest pustym hasłem. Zdarzały się spotkania na jedną noc, ale i starania o dłuży związek. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak założyć konto na portalu randkowym?

Wiele osób zastanawia się, jak założyć konto na onenightfriend. Wbrew pozorom tak jak w przypadku Singles 50, nie jest to zadanie trudne, dlatego też nie warto przejmować się tym, że może okazać się dla nas za trudne. Przede wszystkim założenie profilu na wspomnianym portalu randkowym opiera się na formularzu rejestracyjnym, w którym należy wypełnić pola własnymi danymi.

Po wejściu na stronę ukazuje się nam główna informacja oraz dwa przyciski. Wybieramy – w zależności od tego, czy posiadamy już konto, czy też chcemy dopiero się zarejestrować kolejno „zaloguj się”, bądź „jestem nowy/a”.

Chcąc założyć nowy profil, należy kliknąć w drugi z wymienionych linków. Następnie, strona przekierowuje na formularz, w którym napisać, czy szukamy kobiet, czy mężczyzn, podać nasze imię, wybrać wiek, wpisać miejscowość, w której mieszkamy, adres e-mail, a także ustalić hasło.

Po wypełnieniu, formularz przekieruje nas na profil, gdzie należy przesłać swoje zdjęcie, bądź pominąć ten krok. Ważne jest jednak to, że fotografie zapewniają użytkownikom wyższe pozycje w wyszukiwarkach oraz pozwalają innym zarejestrowanym polubić zdjęcie, bądź też po prostu lepiej nas poznać.

Kolejny etap to stworzenie odpowiedniego tekstu o sobie. Po wszystkim jesteśmy gotowi na randkowanie przez internet, bez problemu możemy zacząć korzystać z naszego profilu na OneNightFriend Polska i szukać nowych znajomości!

portal one night friend

One Night Friend

4.5/5

9.4

Jak usunąć konto na OneNightFriend?

Portal randkowy OneNightFriend pozwala również usunąć – w razie konieczności konto. Dokonanie tego jest równie proste, co założenie profilu.

Na samym początku należy zrezygnować ze subskrypcji. W przeciwnym razie – nie możemy usunąć konta, a odpowiednia kwota będzie pobierana z naszego konta każdego miesiąca. Anulować abonament można oczywiście online, bez większych problemów. Wszelkie związane z tym kroki są zapisane w warunkach użytkowania – warto postępować zgodnie z nimi.

Należy jednak wspomnieć, że pomimo anulowania płatnego członkostwa, podstawowe konto wciąż będzie istniało i będzie pokazywane na stronie internetowej. Aby więc usunąć swój profil całkowicie, można skorzystać z dwóch dostępnych ścieżek.

  1. Po pierwsze, serwis randkowy OneNightFriend zdezaktywowanie konta. Dzięki temu, nie będzie ono widoczne dla innych użytkowników. Jeśli jednak ponownie się zalogujemy, wówczas profil znów zostanie aktywowany.
  2. Drugim sposobem jest zamknięcie konta użytkownika. Oznacza to, że zostanie całkowicie usunięte ze strony.

Po takim rozwiązaniu, można je ponownie założyć. Warto jednak mieć na uwadze, że portal randkowy OneNightFriend nie pozwala na zdezaktywowanie konta, ale istnieje możliwość jego usunięcia. Jest to możliwe w każdej chwili i w pełni bezpłatne. Co więcej, osoby niezainteresowane newsletterem mogą również zrezygnować z otrzymywania go pocztą elektroniczną.

Jeśli więc chodzi o OneNightFriend: jak usunąć konto, nie trzeba zbytnio się martwić. Można tego dokonać bez jakichkolwiek problemów.

Konto premium, a darmowa wersja portalu

Bardzo ważne jest to, że istnieją w rzeczywistości dwie możliwości prowadzenia konta na serwisie randkowym OneNightFriend. Pierwsza z nich to profil darmowy, a druga – konto premium. Jak to zwykle bywa – druga z opcji pozwala na korzystanie ze znacznie większej ilości dodatkowych opcji w stosunku do profilu bezpłatnego.

Członkostwo na OneNightFriend płatne jest dostępne w kilku abonamentach. Próbny trwa trzy dni i jest to tak zwany Trial Membership). Kosztuje 17 złotych 25 groszy. Osoby, które nie zrezygnują z okresu próbnego przed jego upływem, członkostwo automatycznie zamieni się w przedłużający abonament. Wówczas jeden miesiąc kosztuje dokładnie 135 złotych i pięć groszy. Za konto można zapłacić poprzez podanie danych z karty kredytowej.

Warto jednocześnie wspomnieć, że dostępne są inne opcja abonamentowe – oprócz jednego miesiąca, można też zakupić trzy- i sześciomiesięczne oferty. Trzymiesięczna kosztuje dokładnie 231 złotych i 43 grosze, a półroczny abonament – 370 złotych 31 groszy. Co więcej, należy wspomnieć, że nie ma możliwości płatności za konto z użyciem Coinsów.

portal one night friend

One Night Friend

4.5/5

9.4

Anonimowość i Bezpieczeństwo Danych

Jeśli chodzi o OneNightFriend opinie temat tego serwisu są różnorodne. Mimo to, wszyscy przyznają, że portal doskonale dba o bezpieczeństwo danych oraz anonimowość. Przede wszystkim kont użytkowników nie mogą oglądać osoby, które nie posiadają swojego profilu. Jest to jedno z podstawowych zabezpieczeń, jednakże zdjęć nie można zamaskować, w związku z czym mogą je rozpoznać wszyscy.

Ponadto, na profil można dodać wiele zdjęć, ale nie wszyscy mogą je zobaczyć. Warto wspomnieć, że niektóre portale randkowe posiadają przyciski alarmowe, które przekierowują użytkowników na inną, bezpieczną stronę. Tego jednak na próżno szukać na OneNightFriend.

Jeśli jednak chodzi o bezpieczeństwo danych, to należy wspomnieć, że wszystkie są wysyłane przez bezpieczne połączenia SSL. Nie można więc mówić w żadnym wypadku o przechwytywaniu wiadomości. Jest to bowiem technicznie niemożliwe.

OneNightFriend to zarówno portal randkowy dla gejów, jak i lesbijek i osób o orientacji heteroseksualnej. Ze względu na to, że wiele osób stara się często ukryć swoje orientacje seksualne, warto wspomnieć, że nie ma możliwości założenia fałszywego konta na stronie. Oznacza to zatem, że nikt nie będzie w stanie „podejść nas”, a następnie udostępnić naszym znajomym informacji, bądź wymienianych wiadomości. Aby aktywować profil, należy wcześniej potwierdzić swój adres e-mail, a zdjęcia zostaną dodane dopiero po zatwierdzeniu przez moderatora. Dzięki temu, nie można dodać na profil zdjęć nieautentycznych, ściągniętych z Internetu, zdjęć przedstawiających celebrytów, fotografii zwierząt i tym podobne. OneNightFriend jest zatem znacznie lepszym wyborem, niż między innymi serwis randkowy LetsDate i wiele innych portali.