Udana randka nie zależy od miejsca jej odbycia, towarzyszącej pogody czy też zaserwowanego jedzenia – najważniejsze jest kto podczas niej nam towarzyszy. Dobrze jest spędzić kilka godzin u boku osoby interesującej, zabawnej i z którą będzie można porozmawiać na wszelkie tematy. Ważne jest być czuć się swobodnie przy danej osobie a przede wszystkim czuć pociąg do swojego towarzysza lub towarzyszki. W końcu na randki umawiają się osoby mające się ku sobie lub chcące pogłębić swoją więź.

Wieloletnim związkom lub też nawet małżeństwom zaleca się spędzać wieczory tylko we dwoje. Pośród wiru pośpiechu, braku czasu oraz ciągłej pracy ludzie nie potrafią znajdować chwili by przypomnieć sobie o miłości, która ich łączy, a jest to bardzo ważnym elementem relacji.

romantyczna kolacja we dwoje

Kolacja we dwoje

Nawet coś tak prostego i pospolitego jak zjedzenie wspólnego posiłku jest dobrym pomysłem na randkę. Wystarczy przygotować smakowite danie, włączyć dobrą muzykę oraz dodać kilka świec do nastroju i randka będzie gotowa.

Jeśli ktoś nie potrafi gotować może zamówić coś w restauracji albo jeszcze lepiej – poprosić swoją partnerkę lub partnera o pomoc w kuchni. Wspólne gotowanie zapewni rozrywkę i śmiech na jakiś czas. Po zjedzonej kolacji można wspólnie pozmywać naczynia a także potańczyć do ulubionej muzyki. Taki pomysł na randkę w domu jest najlepszym z możliwych i jest on bardzo dobrą grą wstępną.

komedia romantyczna razem

Wspólny seans

Praktycznie każdy lubi chodzić do kina, jednak jest coś jeszcze lepszego od niego – mianowicie kino domowe. Dobrze przygotowane przekąski, wygodna kanapa a także zabawna komedia romantyczna zapewni przyjemny wieczór dla obu stron. Jest to znakomity sposób spędzenia czasu po ciężkim dniu kiedy nie ma się siły na cokolwiek. Lekki film w domu z dodatkiem wina u boku ukochanej osoby wydaje się najlepszą alternatywą na zakończenie dnia. Jeśli ktoś lubi oglądać na wielkim ekranie, poleca się zaopatrzyć się w rzutnik, dzięki któremu będzie można poczuć się jak w prawdziwym kinie.

Propozycje komedii romantycznych

  1. „Narzeczony mimo woli” (2009 r.)
  2. „To właśnie miłość” (2003 r.)
  3. „Czas na miłość” (2013 r.)
  4. „Kocha, lubi, szanuje” (2011 r.)
  5. „Jak stracić chłopaka w 10 dni” (2003 r.)

wspólna kompiel czy romantyczny prysznic

Co lepsze – kąpiel czy prysznic?

Wspólny prysznic albo kąpiel we dwoje potrafi zrelaksować oraz podniecić jednocześnie. Gorąca woda, bąbelki a także dobre wino doda intymności dla obu stron oraz zachęci ich do dalszego działania. Prysznic jest bardziej polecany dla osób gotowych na więcej, mówiąc wprost nagie randki bez cenzury i chcących jak najmilej spędzić wieczór, kąpiel zaś odbywa się po całym dniu przeżytym w pracy na nogach. W takich chwilach pragnie się tylko zanurzyć w wodzie i nie myśleć o niczym innym. Jednak dobrze w takim przypadku mieć przy sobie osobę, która postara się umilić ci wieczór oraz zapewnić niezapomnianą kąpiel.

A co gdyby tak wszystko razem?

Dobrym pomysłem jest połączyć wszystkie trzy aspekty w całość i obdarować swojego partnera lub partnerkę masą śmiechu, uścisków a także pocałunków. Podane wyżej pomysły są tylko niewielką ilością tego, co można zapewnić tej drugiej osobie. Wszystko zależy od tego co ta druga osoba lubi robić, co ją interesuje i gdzie chętnie spędza czas. Wszystko zależy jedynie od zainteresowań i pomysłu. Dobrze jest zasugerować się pomysłami innych na wybitne randki, ale dobrze jest wyjść z schematu i zrobić coś niepowtarzalnego.

pomysły na randkę zimą
Randki zimą są strzałem w dziesiątkę. Wszędzie jest pełno świątecznych świateł, białego puchu a także cudownie brzmiącej muzyki. Wypad na łyżwy jest genialnym pomysłem na randkę. Zapewni ona mnóstwo śmiechu, którym będzie sprzyjać dobry nastrój w towarzystwie kolorowych lampek oraz spadającego śniegu.

Równie przyjemnym spędzaniem czasu jest wspólna zabawa na śniegu – robienie aniołków, bitwa na śnieżki a także jazda na sankach. Za to wieczorem można odziać się w ciepłe ubrania, zrobić gorącą czekoladę oraz potańczyć w rytm romantycznej muzyki. Taka randka na pewno zapadnie w pamięci na długi czas i wywoła pożądane emocje a przede wszystkim śmiech radość, zapewniając tym samym dobrze spędzony czas.

Osoby chcące chodzić na ukrainskie randki i uszczęśliwiać drugą osobę często nie mają towarzysza lub towarzyszki na takie spotkania. W ostatnich latach coraz częściej zaczęły być popularne internetowe portale randkowe. Jest ich mnóstwo, niektóre z nich przeznaczone są wyłącznie dla pewnych grup społecznych. Istnieją portale randkowe dla katolików a także dla osób niepełnosprawnych, które dzięki swojej odmienności nie wykluczają mniejszości społecznych. Dzięki temu osoby podobne do siebie mogą postać ludzi zmagających się z podobnymi problemami do nich oraz nawiązać z nimi przepiękne relacje. Istnieje również portal randkowy dla niepełnosprawnych lub portale randkowe przeznaczone dla osób różnych narodowości, na przykład dla Ukraińców.

spotkanie twarza w twarz
Jednak pisanie z kimś, a rozmowa na żywo jest czymś zupełnie różnym. Decydując się na spotkanie po kilku miesiącach spędzonych na wysyłaniu sobie wiadomości może wywołać stres i wątpliwości, za którymi idą pytania. Należy pamiętać, że nie wolno być nachalnym ale także nie krępować się w towarzystwie tej drugiej osoby. Możemy sądzić, że znamy ją i nie będziemy się obawiać rozmowy z nią w cztery oczy, jednak prawda jest inna. Musimy nauczyć się poznawać tą drugą osobę od nowa, mimo iż rozmawialiśmy z nią tyle razy i mamy wrażenie, że nic nas nie zaskoczy.

Chcąc zrobić dobre wrażenie na drugiej osobie należy się odpowiednio ubrać na pierwsze spotkanie i przygotować sobie tematy na które będzie można porozmawiać. Czasami rozmowa potoczy się sama, jednak warto jest być gotowym na wszelkie możliwości. Jednak najważniejsze jest by być sobą i pamiętać, że nie zawsze osoba pisząca z nami przez internet jest taka sama w rzeczywistości. Lecz nie należy się zbyt szybko zniechęcać, czasami wytrwała walka może przynieść niesamowite korzyści.

5/5 - (1 vote)